Arama

Elon Musk, Dogecoin müjdesini verdi

9 ay önce


Elon Musk, Dogecoin müjdesini verdi
ad image

Elon Musk Twitter üzerinden kripto para paylaşımları yapmaya devam ediyor. Dünyanın en zengin insanı yeni açıklamasında, Tesla ve SpaceX ürünlerinin Dogecoin ile satın alınabileceğini duyurdu. Bu tweet sonrasında ise Dogecoin’in fiyatı sadece 2 dakika içinde yüzde 15 arttı.

Dünyanın en zengin insanı, Tesla’nın artık Dogecoin ile ödeme sunduğunu söyledi. Daha da ileri giden Musk, yakında SpaceX’e Dogecoin seçeneğini geleceğini belirtti. Paylaştığı tweet’te, “Tesla ürünleri Doge ile satın alınabilir, yakında SpaceX ürünleri de (satın alınabilecek)” açıklamasında bulundu.

Tesla CEO’su bu açıklamasıyla Dogecoin fiyatını kısa sürede uçurdu. İki dakikadan kısa süre içinde Dogecoin fiyatı yüzde 15’ten fazla yükseldi. Tesla ve SpaceX CEO’sunun açıklamasıyla birlikte fiyatı 0,0777 dolardan 0,09 dolara kadar çıktı.

Tesla, dünyanın en büyük elektrikli araba üreticisi olmanın yanı sıra, oldukça geniş bir ürün koleksiyonuna da sahip. Şirketin web sitesinden şapkalar, tişörtler, kapüşonlular, Tesla minyatürleri ve hatta düdük bile satın almak mümkün.

Musk tarafından daha önce de benzer kripto para ile ödeme müjdesinin sunulduğunu hatırlatmak lazım. Ocak ayında Tesla, Dogecoin ile ödemeyi başlatmış ve ayrıca kısa süre boyunca Bitcoin’i de kabul etmişti. Ancak Bitcoin ile ödeme “çevresel etkilerinden” dolayı askıya alındı.

Etiketler :
vadi

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image

You may also be interested in;

Google VR Yolda !

Google VR Yolda !

6 yıl önce
Yorumlar

ad image

1xbet  |   betturkeygiris.org  |   tipobet365  |