Arama

Samsung Galaxy S20

1 yıl önce


Samsung Galaxy S20
ad image

Samsung‘un 2020’de tanıttığı Galaxy S20 serisi, şu sıralar can sıkan iddialarla gündemde. Bazı kullanıcılar, akıllı telefonlarında ortada hiçbir neden yokken ciddi ekran sorunlarının patlak verdiğini iddia ederken, en ufak bir darbe ya da su teması gibi durumların da yaşanmadığını savunuyor.

Samsung Galaxy S20 Plus, yukarıda da belirttiğimiz gibi düşme ya da herhangi bir su teması olmadan ekranda yeşil ve pembe çizgilerin ortaya çıkmasıyla gündemde. Şu an için arızanın nedeni bilinmezken, şikayetten müzdarip kullanıcıların sayısının günden güne arttığını belirtelim.

Özellikle Twitter’da konuyla ilgili şikayet paylaşımı yapan çok kullanıcı oldu. SamMobile‘a göre bu sorunun çözümü ekran değişimi ve burada akıllı telefonların garanti durumu belirleyici unsur oluyor. Zira garantisi devam ediyorsa ücretsiz değişim yapıldığı, aksi takdirde kullanıcıların değişim ücretini ödemesi gerektiğine vurgu yapılıyor. Tabii burada akıllara ilk olarak ekran arızalarıyla gündemden düşmeyen Galaxy S7‘nin geldiğini söyleyebiliriz.

Etiketler :
vadi

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image

You may also be interested in;

Google VR Yolda !

Google VR Yolda !

7 yıl önce
Yorumlar

1xbet  |   betturkeygiris.org  |   tipobet365  |  

Bonus veren siteler