Arama

AutoBest 2022

1 yıl önce


AutoBest 2022
ad image

AutoBest 2022 ödülleri sahiplerini buldu. Yapılan paylaşımla birlikte birçok alanda şirkete ve otomobile ödüller verildi. Ödül alan araçlar arasında çarpışma testlerinden aldığı sonuçlar yüzünden fazlaca eleştirilen Dacia Spring gibi modeller bulunuyor.

Dacia’nın elektrikli SUV’u Dacia Spring, Avrupa’da alınabilecek en iyi otomobil olarak seçildi. Dacia Spring geçtiğimiz yıl EcoBest Challenge 2021 etkinliğinde çok iyi sonuçlar almıştı. Ayrıca sunduğu menzil ve verimliliğiyle bu ödüle layık görüldü. Araç ,14.674 puan ile rakibi yeni nesil Skoda Fabia’yı geride bırakarak ödülü kazandı

Dünyanın en büyük tasarım firmalarından olan Pininfarina, CompanyBest 2022 ödülüne layık görüldü. Şirket bugüne kadar Ferrari, Alfa Romeo gibi birçok firmaya tasarımlar yaptı. Ayrıca şirket, yerli otomobilin de tasarımının sahibi. Bir diğer ödül ise ManBest Onur Listesi. Bu listeye bu sene Rimac otomobil şirketinin sahibi Mate Rimac eklendi.

En güvenli araçların ödülü SafetyBest, 2022 yılında Euro NCAP testlerinden 5 yıldız alan pick-up Isuzu D-Max’in oldu. Son olarak SmartBest 2022 ödülü de Mercedes EQS’e verildi. Mercedes EQS, sahip olduğu hyperscreen ekran teknoloji sayesinde bu ödüle layık görüldü. Peki, sizin düşünceleriniz neler? Türkiye’ye gelse Dacia Spring alınır mı? Yorumlarınızı ve görüşlerinizi aşağıda belirtmeyi unutmayın.

Etiketler :
vadi

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
Yorumlar

ad image

1xbet  |   betturkeygiris.org  |   tipobet365  |