Arama

Peker'den Soylu'ya Bahçeli göndermesi:

1 yıl önce

Suç örgütü lideri Sedat Peker'in İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu hedef alırken "Seni kim desteklerse desteklesin, yüce divana gideceksin ve cezaevine gireceksin" ifadeleri kullanması akıllara MHP lideri Bahçeli'nin grup konuşmasını getirdi.

Peker'den Soylu'ya Bahçeli göndermesi:
ad image

Suç örgütü lideri Sedat Peker'in bugün Twitter üzerinden yaptığı sosyal medya paylaşımlarında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan bahsederken kullandığı bir ifade dikkat çekti.

Peker, paylaşımlarında yarın atacağı tweetlere dikkat çekip bir kez daha Soylu'yu hedef alırken "Fındık kadar aklınla seni cumhurbaşkanı olacağına inandıran kişiler de yanında olacak" deyip şu ifadeleri kullandı:

"Senin küçük aklın bu olaylar karşısında çünkü ısıya dayanmaz, error verir. Her ne kadar kendine destekçi buluyormuş gibi görünsen de, gelecek aylarda seni destekleyecek kimseyi bulamayacaksın. Cumhurbaşkanlığı hayalinden vazgeç. Seni kim desteklerse desteklesin, yüce divana gideceksin ve cezaevine gireceksin."

Etiketler :
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
Yorumlar

ad image

1xbet  |   sekabet giriş  |   betturkeygiris.org  |   tipobet365  |   güvenilir bahis siteleri  |   gebze avukatbetnano giriş