Arama

Ferrari Yeni Bir Döneme Geçiyor

7 yıl önce

İtalyan otomotiv devi Ferrari'nin CEO'su Sergio Marchionne'nin yaptığı resmi açıklamada, Ferrari'nin gelecek modellerinde Hybrid motor teknolojisi kullanılacağını açıkladı.

Ferrari Yeni Bir Döneme Geçiyor
ad image

Birçok kişinin hayâlı olan bu lüks otomobil sadece fiyatı yönünden değil görünüşü, kalitesi, dizaynı kısacası her yönden ilgi çeken bu otomobil son olarak aldığı yeni bir kararla kendini yenileyeceğini söyledi.
Lüksü ve hızı bir araya getiren Ferrari yeni bir döneme geçiyor. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden firma, Hybrid modeller üzerindeki büyük ilgiyi gördüklerini ve çalışmalarını bu teknolojiye yönlendireceklerini açıkladı.

2016’da alınan karar ile artık 2019 yılından sonra üretilecek olan Ferrari modelleri Hybrid motora sahip olacak. Ayrıca bununla birlikte gelecekte modellerde manuel vites kutusunun kullanılmayacağını açıklayan Marchionne, Ferrari'yi performans canavarına dönüştüren bazı parçalarda köklü değişime gideceğini belirtti.

Özellikle Hybrid motor teknolojinin altını çizen CEO, bu teknolojinin araca kazandıracağı ekstra performans ve tasarruf konusunda umutlu olduklarını dile getirdi. 

Dünyaca ünlü otomobil üreticisi firma, aldığı kararla 2019 yılı itibari ile içten yanmalı motorları tek başına hiçbir modelinde kullanmayacak. Kullanacağı elektrikli motor üzerinde çalışmalarını sürdüren Ferrari elektrikli motor menzilini günlük 50 km'nin üzerine çıkarmayı hedefliyor.

Etiketler :
vadi

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image

You may also be interested in;

MALATYA

MALATYA

7 yıl önce
FETHİYE

FETHİYE

7 yıl önce
Yorumlar

1xbet  |   betturkeygiris.org  |   tipobet365  |  

Bonus veren siteler