Telegram paralı oluyor

Telegram paralı oluyor

Sosyal medya platformlarının abonelikler üzerinden ek gelir kazanma çabalarına Telegram da katılıyor. Popüler mesajlaşma uygulaması, Telegram Premium isimli abonelik katmanıyla birlikte daha fazla avantaj sunacak.

Daha önce aktardığımız üzere Telegram Beta topluluğu, iOS uygulamasının 8.7.2 sürümünde bir Telegram Premium abonelik hizmeti keşfetmişti. İlk sızıntılar arasında Telegram Premium‘a abone olan kullanıcıların ekstra çıkartmalar ve özel ifadelere kavuşacağı belirtilmişti. Şimdi ise ücretli aboneliğin tüm detayları ortaya çıkmış gibi görünüyor.

Yapılan son sızıntılara göre Telegram Premium abonelik fiyatı ayda 4,99 dolar (80 TL) olacak. Her ne kadar bu fiyat ABD’li kullanıcılar için sızdırılmış olsa da, uygulamanın yerel fiyatlandırma yapacağını düşünüyoruz. Yani Türkiye’ye çok daha uygun bir fiyatla açılması beklenebilir.

Bunlara ek olarak tek uygulama üzerinden 4 hesapla giriş yapmak mümkün olacak. Hesap limitlerinin artırılmasıyla daha fazla GIF, favori çıkartma ve bağlantı sabitleme fırsatı sunulacak.

Telegram şu anda en fazla 2 GB’a kadar olan dosya yüklemeye izin veriyor. Premium ile bu sınır 4 GB’a kadar yükselecek. Ayrıca medya ve belgeler için indirme/yükleme hızı da sınırsız olacak. Premium ile sunulacak diğer özellikler arasında hareketli profil resimleri, profil rozeti, animasyonlu tepkiler boy gösteriyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.