Samsung Galaxy S7 Edge Mercan Mavisi Seçeneği

Note 7 satışının durdurulmasından doğan zararı telafi etmeye çalışan Samsung, elinde olan en güçlü telefonu Galaxy S7'nin yeni bir renk seçeneğini piyasaya sürdü.

Samsung Galaxy S7 Edge Mercan Mavisi Seçeneği

Samsung, mercan mavisi Galaxy S7 Edge modelini Asya ülkelerinde ve Amerika Birleşik Devletleri’nde raflara yerleştiğinden beri dünyanın geri kalanında birçok tüketici, sabırsızlıkla tüm dünyada satışa sunulacağı tarihi beklemeye başlamıştı. Avrupa’da ve ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı da belirsizliğini korurken, nihayet Samsung, mercan mavisi Galaxy S7 Edge satışlarının yakında Avrupa’da başlanacağını duyurdu.

Samsung Galaxy Note 7 modelinin üretiminin durdurulmasıyla, piyasada en güçlü telefonu olarak Galaxy S7 Edge kalan Samsung, stratejik bir karar ile Galaxy S7 Edge modeli için mercan mavisi renk seçeneğinin eklendiğini duyurmuştu. Galaxy Note 7’nin en dikkat çekici ve tercih edilen renk opsiyonunun mercan mavisi olduğunu göz önüne alırsak, Samsung’un bu hamlesi son derece isabetli olabilir. Mercan mavisi Galaxy S7 Edge’nin satışa sunulması ile Samsung, Galaxy Note 7’nin hatası ile yaşadığı kaybı telafi etmeyi hedefliyor.

Mercan Mavisi Galaxy S7 Edge

Samsung’un mercan mavisi Galaxy S7 Edge’i Avrupa’da da satışa çıkaracağını duyurmasının ardından Samsung Hollanda, web sitesine Galaxy S7 Edge için mercan mavisi renk seçeneğini de ekleyerek henüz sipariş alamasa da şimdiden uygulamaya geçti.  Galaxy Note 7 ile yaşadığı prestij kaybını telafi etmesi beklenen Samsung’un mercan mavisi Galaxy S7 Edge modelinin çok yakında Avrupa’da ve ülkemizde satışa sunulması bekleniyor.

samsung galaxy s7 galaxy s7 edge mercan mavisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.