Play Store Üstünde Samsung Şirketinin Rüzgarı Esti

Akıllı telefon pazarı içerisinde çok büyük pay sahibi olmayı başaran Samsung şirketinin geliştirmiş olduğu e-posta uygulaması Play Store üzerinde tam tamına 100 milyon tane indirme rakamını aşmayı başardı.

Play Store Üstünde Samsung Şirketinin Rüzgarı Esti

Akıllı telefon pazarı içerisinde çok büyük pay sahibi olmayı başaran Samsung şirketinin geliştirmiş olduğu e-posta uygulaması Play Store üzerinde tam tamına 100 milyon tane indirme rakamını aşmayı başardı. Uygulama yalnızca Samsung markasına sahip olan cihazlarda değil, değişik akıllı telefon modelleri  ve  de cihazlarında da  kolay bir şekilde kullanılabilir bir halde.

Uygulama ile ilgili olarak şununda bilinmesi gerekir ki; Samsung şirketinin cihazlarında uygulama kurulu bir şekilde gelmekte. Hali ile istek dışında gelişmiş olduğundan dolayı aslında bu rakam genel bir şekilde, uygulamayı güncellemiş olan kullanıcılardan oluşmakta. Bunun haricinde mail uygulaması POP3 ile birlikte IMAP ve de Exchange ActiveSync desteklerini de sağlamakta. Bu şekilde ise, bütün e-postalarımızı tek bir tane uygulama üzerinde bulabiliyoruz. Samsung Email uygulaması, reklam içermemekte olan ve de  ücretsiz bir uygulama şeklinde bizlere sunulmuş bir durumda.

Android kısmında kullanıcılar değişik durumdaki hesapları için ayrı bir şekilde mail uygulaması indirmek yerine tek bir tane hub içinde mail’lerini  çok daha kolay bir şekilde görmeyi isteyebiliyorlar. Samsung  şirketine ait olan Email uygulaması da bunu reklamsız bir biçimde sağlamakta olduğundan dolayı Play Store üzerinde çok fazla popüler olmayı başarmış oldu.

samsung samsung e-mail play store
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ulaş Sungur Kimdir?
Ulaş Sungur Kimdir?
Gayrimenkul Danışmanı Ahmet Dağ Kimdir ?
Gayrimenkul Danışmanı Ahmet Dağ Kimdir ?