Pixel Watch ile ilgili beklenen haber

Pixel Watch ile ilgili beklenen haber

Giyilebilir teknoloji ürünlerinin son derece yaygınlaştığı 2022 yılında özellikle akıllı saatlerin gelişimi göz dolduruyor. Son dönemde insan hayatını kurtardığı haberleriyle sıklıkla karşımıza çıkan bu cihazlar, gün geçtikçe yetenekli hale gelerek kullanıcı karşısına çıkıyorlar.

Ünlü analist Evleaks, Google’ın ilk Pixel saatinin bir görüntüsünü paylaştı. Sızdırılan görselde cihazın tasarımı çok belli olmasa da kadranıyla ilgili önemli fikirler verdiğini söyleyebiliriz.

Pixel Watch’ın kadranındaki simgelerden biri, Google’ın 2021’de 2 milyar dolar karşılığında satın aldığı teknoloji şirketi Fitbit’e ait. Böylelikle Fitbit entegrasyonuyla gelmesi kesinleşen akıllı saatin kadranında bulunan diğer simgeler ise nabız ölçer ve adım sayar gibi genel sağlık verileri.

Pixel Watch, pil konusunda rakiplerine benzer bir yol izleyecek. Zira bu noktada kullanıcılara çok büyük vaatlerde bulunmayan saatin bataryası yoğun kullanımda 1 veya 2 gün dayanabilecek. Cihazda bir de fiziksel kurma kolu yer alacak. Akıllı saatin tanıtım tarihi ise net bir şekilde açıklanmadı. Ancak iddialara göre 26 Mayıs’ta vitrine çıkacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ulaş Sungur Kimdir?
Ulaş Sungur Kimdir?
Gayrimenkul Danışmanı Ahmet Dağ Kimdir ?
Gayrimenkul Danışmanı Ahmet Dağ Kimdir ?