Leagoo M5 Edge Çift Taraftan Kıvrımlı Ekran İle Gelecek

Artık bükülebilir ya da kıvrımlı ekranlara alıştığımız, Display fuarında da emsallerini gördüğümüz ürünlere son derece yakın olduğumuz bir dönemdeyiz. Bunun bir örneğini ise Çin menşei Leagoo markası gerçekleştiriyor. Telefonlarını Uzakdoğu pazarında satışa sunan firmanın oldukça güçlü bir Pazar payı olduğunu söyleyebiliriz. Şimdi ise çift kıvrımlı Edge modeli olan Leagoo M5 Edge bizlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Leagoo M5 Edge Çift Taraftan Kıvrımlı Ekran İle Gelecek

Aslında cihazın ilk duyurusu yapıldığında %80 ekran ve gövde oranı olduğunun üzerinde durulmuştu. Bu oran klasik telefonlarımızın çok üzerinde göründüğü için ilgi çekmeyi başardı. Şimdilerde ise resmi lansman olmasa da cihazın tanıtımı yapıldı. Tanıtım kapsamında edinilenlere göre Leagoo M5 Edge özellikleri şu şekilde sıralanıyor.

Cihaz performans kapsamında MT6737 SoC işlemci ve 2GB Ram ile gelecek. Yani kısacası günümüz orta segment telefonlarıyla aynı ölçütte bir performans sunacak. Bataryası içinse 2.000 mAh pil uygun görülmüş. Bu günlük kullanımda aktif olarak yetebileceğini düşünmediğimiz bir batarya.

Dahili depolama için 16 GB, arka kamera için 13 MP, ön kamera içinse 8 MP netleşen diğer detayları. Aynı şekilde 140*68,3*8,5mm ölçülerinde üretilen cihazın ekran gövde oranının %72 olarak hesaplanıyor olması cihazın propaganda kısmında bir hata olduğunu gösteriyor.

Cihazın ekranı gerçekten şık bir görünüm sunarken Leagoo M5 Edge çerçevesinin alt kısmı tamamıyla amaçsız bir büyüklüğe sahip. Parmak izi sensörüne ve kamera için LED flaşa sahip olması bir avantaj. Fakat orta segment için Uzakdoğu hariç diğer bölgelerde rağbet görebileceği düşünülmüyor. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.