Kumanya yardımları Türkiye genelinde devam ediyor!

Ramazan faaliyetlerini "Paylaş! Sofralar Bereketlensin!” sloganıyla başlatan İnsan Vakfı, Ramazan boyunca binlerce ihtiyaç sahibine yardımlarını ulaştırıyor.

Kumanya yardımları Türkiye genelinde devam ediyor!

 

 

Türkiye genelinde Gıda Kolisi dağıtımları gerçekleşiyor!

 

Türkiye, ramazan ayında yardım kuruluşları eliyle dünyanın farklı coğrafyalarındaki yüz binlerce insanın yüzünü güldürüyor.

 

Türkiye’de Koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri nedeniyle iftar sofraları kurulmayacak ancak ihtiyaç sahiplerinin evlerine iftariyelikler ve kumanyalar dağıtmaya devam ediyor.

 

Ramazan faaliyetlerini

“Paylaş! Sofralar Bereketlensin” sloganıyla başlatan İnsan Vakfı, Ramazan boyunca İstanbul, Konya, Hakkari, Kayseri, Malatya, Antalya, Ankara, Kocaeli, Sakarya, İzmir ve Türkiye’nin bir çok bölgesinde Ramazan yardımlarını gerçekleştiriyor.

 

Korona virüsü için hazırlanan gıda desteği İnsan Vakfı tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması için İnsan Vakfı’na bağış yapmak isteyen kişilere İnsan Vakfı’nın hazırladığı 120 TL’lik gıda yardımı paketi de bulunmaktadır. İçerisinde; sıvı yağ, çay, şeker, pirinç, kuru fasulye, mercimek, bulgur, salça, un, zeytin, makarna ve tuz bulunan gıda kolilerini ailelerin evlerine kadar ulaştırıyoruz.

 

Yurt Dışında Neler Yapıyoruz?

 

İnsan Vakfı başta Türkiye olmak üzere dünyanın mazlum coğrafyalarında yardım elini uzatmaya devam ediyor. Afganistan, Mozambik, Gazze, Yemen, Suriye’de iftar sofraları gerçekleştiriyor. Çalışmalarımız Ramazan sonuna kadar sürecek.

 

İyilik hareketine destek olmak için;

 

Başta Türkiye’de ve dünyanın farklı yerlerinde zulüm gören, mağdur olan, dara düşen Müslümanlar için zekâtlarınızı, fitrelerinizi, sadakalarınızı ve kumanyalarınızı İnsan Vakfı’nın iyilik hareketine katabilir ve Ramazan boyunca gerçekleştireceği kampanyalara destek olabilirsiniz.

 

Bağış yazıp 1471’e SMS göndererek 10 TL bağışlayabilir, banka hesaplarından, internet sitesinden

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.