Hijyen Banyoda Başlıyor!

Banyolarımızı hijyenik hale getirmek çoğumuz için doğal olsa da artık bu kişisel mekanları sadece temizlemekle kalmayıp hijyenik formüllerle sağlığımızı güvence altına alıyoruz. Virüslerle temasımızı en aza indirgememizin gerektiği şu günlerde ellerimizi daha fazla yıkıyor, solüsyonlar kullanıyor, dezenfektan ya da kolonyalarımızı yanımızdan ayırmıyoruz. Peki bu pratik önlemler tam hijyen sağlamak için yeterli oluyor mu?

Hijyen Banyoda Başlıyor!

 

Herkes ebeveynlerinden banyo hijyeninin temellerini öğrenerek yetişiyor. Özellikle banyolarda doğru hijyen uygulamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.  Banyolarımızı hijyenik hale getirmek çoğumuz için doğal olsa da artık bu kişisel mekanları sadece temizlemekle kalmayıp hijyenik formüllerle sağlığımızı güvence altına alıyoruz.

 

Mikropların ve bakterilerin üreme ve yayılma alanı bulamaması için geliştirilen hijyen esaslı teknolojiler, hayatımızın her alanına olduğu gibi banyolara da ulaşarak çağdaş çözümler üretiyor. Banyolarımızın kahramanları olan armatürler, lavabolar ile klozetler nano teknoloji veya gümüş iyon teknolojisiyle geliştirilen, 360 derecelik ve su sıçratmadan yıkama sağlayan sistemlerle güncellenerek pratik önlemlerimizi tam kapasite hijyene dönüştürüyor.

 

Banyo armatürlerinde nano teknolojiye güvenebilirsiniz

İlaç, elektronik, biyomalzeme, ve enerji gibi pek çok alanda kullanılan nanoteknoloji, maddenin temellerinin en iyi özelliklerini sunan özgün ve inovatif çalışmaları ifade ediyor. Nano teknoloji ile kaplanan armatürde herhangi bir kimyasal kullanmaksızın yalnızca su, sabun ve pamuklu bez ile yapılacak temizlikle yüzde 100 güvenilebilecek yüzeyler elde edilebiliyor. Kullanılan suyun ‘kimyasal ve hijyenik’ kalitesini değiştirmeyen nano teknolojik hijyen plus kaplı armatürler,  günde 3 kez temizlik yapıldığı varsayımıyla yaklaşık 5 yıllık hijyenik korumasını devam ettiriyor. Güvenle dokunabilme ayrıcalığı sunan bu özel yüzey sayesinde kullanıcılar, temizliğin en güvenli yoluyla tanışıyor, su ve deterjan kullanımında tasarruf sağlıyor, bu yolla doğaya ve insan sağlığına katkıda bulunuyor.

 

Dokunma kontrollü armatürler, su sıçratmayan klozetler ve 360 derece temizlik sağlayan lavabolarla  bakterileri kontrol altına alabilirsiniz

 

El temizliğinde yüzde 100 hijyen sağlayan  fotoselli ürünler  kullanılmasını tavsiye edilirken dokunma kontrollü bataryalar da herhangi bir noktaya küçük bir hareketle dokunarak açıp kapatılabilme ya da kendi kendine kapanabilme ayrıcalığıyla banyolardaki hijyen kontrolünü sağlıyor. İç yüzeyin su sıçratmadan yıkanmasını sağlayan  klozetler ise  360 derece yüzde 100 temizlik sağlıyor. Benzer şekilde kendi kendine devreye giren yıkama sistemine sahip lavabolar teknoloji, fonksiyonellik ve hijyen gibi ihtiyaçların çözümüne  yepyeni  bir boyut kazandırıyor.

 

 

 

 

“Üstün teknoloji ve modern tasarımı yerel ihtiyaçlarla buluşturuyoruz”

Sağlık ve hijyen konularında farkındalık yaratan ürünlerle pazardaki talebi farklı yönde etkilediklerini ifade eden Elmor A.Ş. Genel Müdürü Enver Öz, “SEREL ile 2015 yılında vitrifiye sektöründe gümüş iyon teknolojisi kullanarak tüm vitrifiye ürünlerini fiyat farkı gözetmeksizin sırladık ve hijyenik yüzeyli seramik sağlık gereçleri dönemini başlattık. Güvenle kullanım ayrıcalığı sunan aynı nano teknolojik hijyen standardını E.C.A.armatürlerinde ise Icon, Purity, Myra, Mina ve Novita armatür serilerinde standart olarak mevcut. Bu teknolojiyi müşterilerimizin talebi doğrultusunda  E.C.A.’nın diğer serilerinde de uygulayabiliyoruz.” diyerek hijyenik teknolojilere yapılan yatırımı özetliyor. Virüs salgınıyla uğraştığımız bu günlerde temizlik ve hijyen kavramlarına ayrıca ve özellikle dikkat ettiklerini söyleyen Enver Öz şunları kaydediyor:  “SEREL markamızla 2015 yılında başlattığımız Hygiene Plus teknolojisini geliştiren mühendis ve tasarımcılarımız, Türk insanının temizlik anlayışından esinlenerek bu teknolojiye odaklanmıştır. Sektör de bu ihtiyaca cevap vermiş, farklı oyuncular tarafından da benzer çalışmalar başlatılmıştır. SEREL’in geliştirdiği Hygiene Plus teknolojisi, gümüş iyonlar sayesinde vitrifiye yüzeyinde kir barındırmama durumunu kapsamaktadır. SEREL’in tüm ürünleri kir tutmayan özel yüzey kaplamalarına sahiptir.  Hygiene Plus olarak isimlendirdiğimiz bu hijyenik yüzey uygulamasını 2016 itibariyle armatür yüzeylerimizde de uyguladık. Krom malzemeli armatür ürünlerinde nano teknoloji kullanılarak sağladığımız hijyenik kaplamalı armatürleri ilk üreten firma olmanın gururunu ayrıca yaşıyoruz. Banyolarımızda hijyeni düşünerek geliştirilen diğer SEREL ürünleri ise, Pure Wash olarak tanımladığımız, klozet iç yüzeyinin kolay temizlenmesini sağlayan ve pazarda kanalsız klozet olarak bilinen vitriye ürünlerimiz ve sektöre yine markamızın kazandırdığı Easy Wash kendi kendini temizleyen lavabolarımızdır. Öte yandan, yüzey temasını sıfırlayan  fotoselli armatürler de içinde bulunduğumuz kritik dönemde tercih edilebilecek önemli ürünlerimizden biridir.” Üstün teknoloji ve modern tasarımı yerel ihtiyaçlarla buluşturduklarını sözlerine ekleyen Öz, ekliyor: “Bütün bu örneklerde görüldüğü gibi, kuruluşumuzdan bu güne ürün ve hizmetlerimizde kalitemizi artırmak üzere etkin şekilde kullandığımız teknolojiyi gelecekte de kullanmaya devam edeceğiz.”

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.