Galaxy S8 İle Nokia Edge Karşılaştırması Hangisi Daha İyi?

Samsung Galaxy S8 akıllı telefonu mu daha iyi yoksa Nokia Edge telefonu mu? İşte bu hususta bir karşılaştırma haberi hazırladık.

Galaxy S8 İle Nokia Edge Karşılaştırması Hangisi Daha İyi?

Dünyanın en sevilen telefon üreticilerinden birisi olan Samsung, 2017 yılında çok büyük bir rakip ile tekrar karşılaşıyor. Bu rakibin ismi Nokia... Nokia devi, artık daha güçlü bir şekilde yoluna devam ediyor ve Samsung'u bir hayli zorlayacak gibi gözüküyor. Şuan da Samsung, Galaxy S8 telefonu üzerinde, Nokia ise Nokia Edge telefonu üzerinde çalışıyor. İki telefonun da teknik ayrıntıları belli olmuş vaziyette. Peki bu doğrultuda hangisi daha iyi?

S8 İLE NOKİA EDGE KARŞILAŞTIRMASI

Samsung Galaxy S8 akıllı telefonu 5.7 inch büyüklüğünde Quad HD ekrana sahip. Nokia Edge ise tamamen metal kaplama 5.5 inch büyüklüğünde ekrana sahip ve aynı zamanda cihazın 2K ekran çözünürlüğü bulunuyor. Samsung Galaxy S8 cihazında led flaşlı 12 MP arka kamera ve 8 MP ölçeğinde de ön kamera bulunuyor. Nokia Edge cihazında ise yüksek teknolojili 23 MP arka kamera ve 8 MP de ön kamera yer almakta. S8 akıllı telefonunun 750 Dolar, Nokia Edge akıllı telefonunun ise 500 Dolar'dan satışa çıkarılması beklenmekte.

s8 mi almalıyım nokia edge mi s8 nasıldır alınır mı nokia edge kaliteli bir telefon mu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.