Galaxy Note 8 Modeline İlk Güncelleme Geldi

Galaxy Note 8 modeli ilk güncellemesini almış oldu. 2 ay öncesinde global bir şekilde satışa çıkmış olan cihaz için Amerika Birleşik Devletleri'nde yer alan bazı operatörler cihaza yazılım ile ilgili güncelleme vermiş, fakat uluslararası sürümle ilgili herhangi bir şekilde güncelleme açıklanmamıştı.

Galaxy Note 8 Modeline İlk Güncelleme Geldi

Galaxy Note 8 modeli ilk güncellemesini almış oldu. 2 ay öncesinde global bir şekilde satışa çıkmış olan cihaz için Amerika Birleşik Devletleri'nde yer alan bazı operatörler cihaza yazılım ile ilgili güncelleme vermiş, fakat uluslararası sürümle ilgili herhangi bir  şekilde güncelleme açıklanmamıştı. Bugünde OTA yoluyla sunulmuş olan güncelleme bunu değiştirmiş oldu.

840 MB boyuta sahip olan N950FXXU1BQK6 sürüm numarası bulunan güncelleme, pek çok iyileştirmeyi ve 
 de yeniliği beraberinde getirmekte. İlk önce Android Kasım ayının güvenlik güncellemesininde bu paketin içinde yer aldığını belirtelim. Bunun yanında KRACK Wi-Fi ile birlikte Bluetooth'la ilgili açığı da bu güncellemeyle beraber kapanmış oluyor.


Yeni sürüm ile birlikte beraber Galeri, Takvim, Hatırlatıcılar ve de  Ses Kaydı uygulamalarının performansı biraz daha arttırılmış oldu. Öte yandan DeX istasyonu içerisinde görülen problem de bu güncelleme ile birlikte çözülmüş bir halde.

İlk önce Tayvan‘da kullanıcılara sunulmuş olan 840 MB boyutu bulunan yeni sürüm, yakın bir zaman içerisinde global bir şekilde de dağıtılmış bulunacak. Telefonunuz için yeni güncellemenin gelip gelmediğini ise ''ayarlar > yazılım güncellemesi > güncellemeleri manuel şekilde indir'' şeklindeki yönergelerini izleyip çok basit ve de kolay bir şekilde kontrol ederek telefonunuza kurma işlemini gerçekleştirebilirsiniz..

samsung galaxy note 8 güncelleme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ulaş Sungur Kimdir?
Ulaş Sungur Kimdir?
Gayrimenkul Danışmanı Ahmet Dağ Kimdir ?
Gayrimenkul Danışmanı Ahmet Dağ Kimdir ?