Faruk Süren, Arda Turan Sürecini Değerlendirdi

Faruk Süren, Arda Turan Sürecini Değerlendirdi

Faruk Süren, Arda Turan Sürecini Değerlendirdi

 

Galatasaray kulübünün efsane başkanlarından biri olan Faruk Süren, gündemin öne çıkan başlıklarını değerlendirdi. restbet farkını kullanarak, gelirinizi katlayabilirsiniz. Eski başkan şampiyonluk olasılığından gündemdeki kriz olan Arda Turan konusuna kadar sarf ettiği sözler ile dikkat çekici oldu. Durumu açık bir şekilde özetleyen başkan Faruk Süren, “Galatasaray’ın futbolu yavaş yavaş oturacak. İdeal noktaya varmış değil ama hocamızın katkılarıyla daha iyi olacak. Şampiyonluk için bu temponun artması lazım. Rakiplerimiz de temposunu arttırdı. 8 puan kapanmayacak fark değil ama bu sene 4 tane rakibimiz var. Sivasspor, Fenerbahçe, Başakşehir ve Trabzonspor en önemli rakiplerimiz” ifadelerini kullandı.

Medya Önü Tartışmalar Hakkında Konuştu

Faruk Süren, yönetim ile teknik heyetin yaşamış olduğu tartışmalara ayrı bir parantez açtı. Betpas tahminlerinizden daha değerli olanaklarla geliyor. Gerçekleşmeyen transferin gerisinde yaşanan ciddi tartışmalar kaldı. Basın mensupları karşısında söylenen sözlerin takıma zarar verdiği konusunda fikir belirtti. Başkan, “Arda Turan konusunda başkan Mustafa Cengiz ve Fatih Terim’in medya önündeki tartışması şık olmadı. Bu transferde camiaya bakmak lazım. Benimsiyor mu benimsemiyor mu diye. Çok fazla ayrıntıya giremiyorum çünkü işin içinde değildim. Benim dönemimde Fatih Terim’in istediği her oyuncuyu aldım. Buna benzer bir süreç hiç yaşamadık” şeklinde sözlerini sürdürdü. Bu açıklamalar gündemde yakın bulan sözler haline dönüştü.

Yönetimin İbra Olmaması Hakkında Kritik Sözler

Mali kongrede oylanan mevcut yönetim ibra edilmedi. Bu durum karşısında sürpriz birçok gelişme yaşanırken, son durumda içinde bulunanları Faruk Süren açıkladı. Sözleri ile yaşananlara ışık tutmuş oldu. Başkan Faruk Süren, “Mustafa Cengiz yönetimi ibra olmadı. Bizim bir tüzüğümüz var ve buna göre hareket etmemiz gerekiyor. Bunun gereğini yapması gerekiyordu ancak Galatasaray’ı kaosa götürdü. Fatih Terim’in yerinde başka biri olsaydı bu kaosta sportif olarak daha kötü sonuçlar da olabilirdi. Bütün şampiyonluklar Galatasaray’ındır, şahısların değildir” dedi. Galatasaray takımının şampiyonluk yolunda daha büyük başarılar elde etmesi için son olarak temennilerde bulundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ulaş Sungur Kimdir?
Ulaş Sungur Kimdir?
Gayrimenkul Danışmanı Ahmet Dağ Kimdir ?
Gayrimenkul Danışmanı Ahmet Dağ Kimdir ?