Facebook Ve Instagram Tek Uygulama Oluyor

Sayfa yöneticileri Facebook, Messenger ve Instagram'daki etkileşimlerini tek bir yerden görüp cevaplandırabilecekler.

Facebook Ve Instagram Tek Uygulama Oluyor

2012 yılında Facebook tarafından satın alınan Instagram, aslında bu tarihten beri sosyal ağdan oldukça bağımsız bir izlenim bırakmaya devam etmişti. Instagram'da Facebook üzerinden oturum açmak ve Instagram'daki gönderileri sosyal ağdan da paylaşmak dışında iki platformun başka pek bir bağlantısı yokmuş gibi görünse de Facebook bu duruma artık son verecek gibi gözüküyor.


Facebook tarafından kullanıma sunulacak birleşik bir Sayfa Yöneticisi gelen kutusu sayesinde bundan böyle iş yerleri Facebook, Messenger ve Instagram'daki etkileşimlerini tek bir yerden görüp yine oradan yanıtlayabilecekler.


Facebook mesajı almış gibi bir bildirim gelecek
Örneğin hatalı bir ürünle ilgili Instagram üzerinden bir yorumda bulunduğunuzda, sanki bir Facebook mesajı göndermişsiniz gibi bir yanıt alabileceksiniz. Sosyal medya yöneticileri bu yenilikle birlikte kullanıcıların Facebook ve Instagram'daki aktivitelerini daha etkili bir biçimde takip edebilecekler ve buna uygun karşılıklar verebilecekler.
Facebook'ta Sayfa Yöneticisi özelliğini kullanan herkes kademeli olarak önümüzdeki haftalar içinde bu yeni gelen kutusunu kullanmaya başlayabilecekler.

facebook ınstagram messenger 2012
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
KevinCop     2017-06-30 evet ya
Konstantinlog     2017-06-30 hadi ordan   
Billyvom     2017-06-30 olması gereken buydu....
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.