CES 2018'e Katılacaklar Kesinleşti

Dünya üzerindeki en önemli tüketici elektroniğinin fuarlarından bir tanesi olan CES 2018 ile ilgili beklenen tarih yaklaşmaya başladı.

CES 2018'e Katılacaklar Kesinleşti

Dünya üzerindeki en önemli tüketici elektroniğinin fuarlarından bir tanesi olan CES 2018 ile ilgili beklenen tarih yaklaşmaya başladı. 9 ila 12 Aralık tarihlerinin arasında gerçekleşecek olan etkinlik ile ilgili konuklarda  kesinleşmeye  başladı. Teknolojinin dünyasına yön vermekte bulunan isimler CES 2018 kapsamında keynote sunumları ile birlikte karşımıza çıkmış olacaklar.

CES’in en önemli konuklarının arasında Hulu platformunun CEO’larından Randy Freer ve de  John Martin yer almakta. Son dönem içerisinde yapılmış olan dikkat çekici diziler ile adeta ilgi odağı haline gelen Hulu platformu, kısa bir zaman içinde Netflix ve de  Amazon‘a rakip olabilmeyi başarmıştı.


Üstelik gerçekleştirilen bu seminerler yalnızca yayın platformları ile de sınırlı bir durumda kalmayacak. öte yandan düzenlenecek bulunan Akıllı Şehirlerin Geleceği konusuna sahip olan keynote’lar ile beraber IoT’un geleceğine ve yaşamımızı nasıl etkilemekte olduğuna bir defa daha tanık olmş bulunacağız.

Mobil kısımdan ise bu defa Huawei şirketinden Richard Yu konuşmacı şeklinde CES 2018 içerisinde bulunacak. Kısa bir zamanda sektörün en güçlü  durumdaki akıllı telefon üreticilerinden bir tanesi olmayı başaran firma, şimdilerde ise  yapay zekaya sahip telefonları ile  birlikte yeniden gündemde. Zira Richard Yu‘nun konuşması içerisinde de en büyük pay, IoT ile yapay zeka gibi  çok önemli konulardan olacak.

CES 2018 için keynote takvimi  ise hayli dolu dolu görünmeye başlamış bir halde. 

ces ces 2018 huawei
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.