Cam Bölmeler Nelerdir?

Cam Bölmeler Nelerdir?

Cam Bölmeler Nelerdir?

 

Cam bölmeler veya ( Ara bölme sistemleri ), oda bölücü işlevi gören yüksek kaliteli, yük taşımayan cam panellerdir. Cam bölme duvarlar, bir oda açmak ve açık, havadar çalışma ortamları yaratmak için mükemmeldir. Bölme duvar sistemleri tipik olarak tam cam (tavandan duvara) bölmelerdir. Alüminyum çerçeveler veya diğer montaj donanımı bu sistemleri yerinde tutar.

Bir yapı malzemesi olarak bu iç cam, tasarımcıların ve mimarların zemin alanından ve ışık yayılımından ödün vermeden bir odayı bölmelerine olanak tanır. Cam bölme duvarlar, konforlu ve pratik ofis çalışma ortamları oluşturmak için idealdir. Doğal ışığın belirli bir alana akmasına izin verdiğinizde, şekillerin, renklerin, desenlerin, dokuların ve insanların etkileşim biçimini değiştirir. Cam bölme duvarlar aynı zamanda bir ofis veya ticari alanı güncellemenin en basit yollarından biridir.

Bu cam sistemleri sistemleri, geleneksel alçıpan kurulumlarına göre popülerlik kazanmaktadır. İç mimarlar ve mimarlar, ölçeklenebilirlikleri ve yarı saydam özellikleri nedeniyle bu cam duvar sistemlerini takdir ediyor. Bölmeler için en iyi cam tasarımları nelerdir?

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.