Battlefield 1 Yeni DLC’si Yayınlanıyor

Battlefield 1 oyunu için yeni bir DLC'i paketi daha duyuruldu. Battlefield 1 oyununa bambaşka özellikler ekleyecek olan DLC paketinin detayları neler? Yeni paketle gelen tüm yenilikler.

Battlefield 1 Yeni DLC’si Yayınlanıyor

Dünya Savaşını konu alması nedeniyle yayına girdiği andan bu yana Battlefield serisinin en çok konuşulan oyunlarından biri olan Battlefield 1, kısa süre içerisinde en çok oynanan oyunlardan biri olmayı da başarmıştı. Hem çoklu oyuncu modları hem de oynanış yapısıyla beğeni toplayan oyunun, grafiklerine ise ayrı bir yer açmak gerekiyor. Tüm bu yönleriyle beraber oyun dünyasında yer alan Battlefield 1 yapımının, yayınlanmasının üzerinden epey bir zaman geçtikten sonra yeni yapım ile ilgili yeni bir müjde de geldi. Yapılan açıklamaya göre Battlefield 1 oyununu için yeni bir DLC paketi geliyor. Üstelik bu kez çok daha detaylı bir paket yayına girecek.

Battlefield 1 Kadın Askerler Paketi

In the Name of the Tsar adına sahip olan yeni DLC paketiyle beraber oyuna Rus ordusu için özel birimler ekleneceği belirtildi. Dünya savasına konu olan bölgelere oldukça benzetilen 4 yeni harita ve Rus askeri araçlarını oyuna ekleyecek olan yeni DLC paketinin en çok ilgi çekecek yönü ise Rus ordusunun kadın askerleri olacak.

Dünya savaşında ünlenen Kadın Ölüm Taburu’nu oyuna dahil edecek olan DLC sadece Battlefield 1 çoklu oyuncu modunda çalışacak. Oyunun DLC paketinde kullanılacak olan haritaların çoklu oyuncu modlarına da dahil edilmesiyle ikili savaşların detayları da artmış olacak. Yeni DLC’nin yayın süresinin ise yaz sonu olduğunu belirtelim.  

battlefield 1 dlc dlc paketi rus kadın ölüm taburu In the Name of the Tsar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.