Batlefield 1 Oyunu İçin Çanakkale Haritası Eklendi

Battlefield 1 oyunu için bir Türk oyuncuların uzun bir zamandır beklemekte olduğu güncelleme ve de DLC en sonunda piyasaya çıkartıldı.

Batlefield 1 Oyunu İçin Çanakkale Haritası Eklendi

Battlefield 1 oyunu için bir Türk oyuncuların uzun  bir zamandır beklemekte olduğu güncelleme ve de DLC en sonunda piyasaya çıkartıldı. 

Uzunca bir süredir Çanakkale cephesini sadece ana senaryo modunda görmüştük. Şimdiyse bu durum değişiyor ve Turning Tides ile beraber Birinci Dünya Savaşı‘nın en önemli cephelerinden birine gidiyoruz.

Oyuna eklenen iki yeni harita şu şekilde:

SEDDÜLBAHİR
İtilaf devletleriyle Gelibolu yarımadasının sahillerine akın edin ya da Osmanlı İmparatorluğu’nun tahkimatlarını savunun. Kritik muharebeleri kazanmak için kara, hava ve deniz çatışmalarında ustalaşın.

ALÇITEPE
Yüksek tansiyonlu, hızlı ve piyade odaklı bir düzende 1915 yılında Gelibolu yarımadasına yapılan İtilaf devletleri taarruzuna katılın. Kritik hakim tepe noktasında konumlanmak için yapılan tehlikeli taarruzda yer alın.


Bu iki Gelibolu haritası dışında, yeni DLC ile beraber Heligoland ve Zeebrugge haritaları da oyuna Ocak ayında eklenecek.

Yine DLC ile beraber 6 yeni silah, İngiltere için Kraliyet Deniz Piyadeleri, yepyeni bir elit sınıf olan Casus, iki farklı gemi oyuna eklendi.

Eklentinin kalan özellikleri ve yenilikleri ise Ocak ayında Battlefield 1’e gelecek.

battlefield 1 çanakkale dlc
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ulaş Sungur Kimdir?
Ulaş Sungur Kimdir?
Gayrimenkul Danışmanı Ahmet Dağ Kimdir ?
Gayrimenkul Danışmanı Ahmet Dağ Kimdir ?