Arda Turan Birçok Kulüpten Teklif Alıyor

Arda Turan Birçok Kulüpten Teklif Alıyor

Arda Turan Birçok Kulüpten Teklif Alıyor

 

Süper Lig'de Medipol Başakşehir için oynayan milli futbolcu Arda Turan, önemli açıklamalarda bulundu. 1xbet  Yaklaşık 3-4 yıl daha futbol oynamayı düşündüğünü belirten yıldız futbolcu, birçok kulüpten teklif aldığını da 1xbet açıkladı.

Canlı Yayına Konuk Oldu1xbet giriş Teknik direktör Ümit Özat yakın zamanda sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı canlı yayına ünlü futbolcu Arda Turan'ı da dahil etti. Milli futbolcu konuk olduğu bu canlı yayında birçok önemli açıklamada 1xbet giriş ​​​​​​​bulundu.

Galatasaray Sevgisi

1xbet  Açıklamasında Galatasaray'ı çok sevdiğini söyleyen Turan, her şeyin hayırlısını temenni ettiğini belirtti. Avrupa'da da olabileceğini ancak o zamanlar eşinin hamile olduğunu ve şuan rahat edemeyeceklerini söyledi.

Seba Hakkında

1xbet giriş  Süleyman Seba'nın formasını giydiği zamanlarda birçok konuşma olduğunu hatırlattı. Barcelona'da oynadığı dönemde ise Seba'yı ziyaret ettiğini ve onun sadece senin maçlarını izliyorum sözü üzerine gözlerinin dolduğunu anlattı. 1xbet

Atletico Madrid'e İyi Ki Gitti

Konuşmasının devamında Atletico Madrid'e gittiği zaman taktiksel bilgiler öğrendiğini bu sebeple Galatasaray'dan direk Barcelona'ya gitseydi zorlanacağını belirtti. Süper Lig'de büyük maçlarda sertlik olmasına rağmen Atletico Madrid’de tüm maçların sert olduğunu söyledi.

Maç başı sisteminin kötü olduğunu söyleyen yıldız futbolcu, sportif direktör olursa bu sistemi kaldıracağını belirtti. Ahmet Bulut'un Barcelona ile anlaşma olduğunu söylemediğini belirten Turan, Bayern Münih olduğunu zannettiğini açıkladı.

Konuşmanın devamında Ümit Özat, Hagi ve Popescunun Galatasaray'a geldiği zaman 30’lu yaşlarda olduğunu ve Arda'nın da böyle bir durumu olabileceğini söylemesi üzerine Turan çok çalıştığını ve tercih için birçok teklif arasından en uygunu seçeceğini belirtti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.