Apple, WWDC22 katılımcılarını belirlemeye başladı

Apple, WWDC22 katılımcılarını belirlemeye başladı

Apple, COVID-19 pandemisinin başlangıcından bu yana ilk yüz yüze etkinliğini düzenleyecek. 6-10 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek olan Dünya Geliştiriciler Konferansı’na (WWDC22) sayılı günler kala şirket, sınırlı sayıda geliştiriciye davet göndermeye başladı.

Seçilen geliştiricilerin WWDC22 etkinliğine katılabilmek için 18 Mayıs’a kadar daveti kabul etmeleri gerekiyor. Apple davet notunda, katılımcıları Apple Park’ta tüm gün sürecek bir deneyimin beklediğini ve bununla beraber kampüste inşa edilen yeni Developer Center’ı keşfetme şansı yakalayacaklarını belirtiyor.

Ayrıca katılımcıların, Apple’ın şart koştuğu sağlık ve güvenlik kriterlerini de karşılamaları gerekiyor. Buna etkinlikten 72 saat önce negatif bir COVID-19 testi de dahil. Maske takıp takmamak isteğe bağlı olmakla birlikte ABD’de yerel yasalara bağlı olarak değişebiliyor.

WWDC22 konferansında iOS 16, iPadOS 16, macOS 13, tvOS 16 ve watchOS 9 sürümlerinin tanıtılması bekleniyor. Bununla birlikte uzun zamandır beklenen Mac Pro’nun da görücüye çıkma ihtimali var.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ulaş Sungur Kimdir?
Ulaş Sungur Kimdir?
Gayrimenkul Danışmanı Ahmet Dağ Kimdir ?
Gayrimenkul Danışmanı Ahmet Dağ Kimdir ?