A Walk in The Dark Oyunu 19 Mayıs'ta Xbox One ve PC İçin Geliyor!

Steam üzerinde binlerce kullanıcısı olan A Walk in the Dark oyunu iki gün sonra bilgisayar ve Xbox One platformu için yayınlanacak. İşte konu hakkında detaylar.

A Walk in The Dark Oyunu 19 Mayıs'ta Xbox One ve PC İçin Geliyor!

Flying Turtle Software'nin yapımcısı olduğu muhteşem aksiyon oyunu olan A Walk in The Dark steamdeki başarısını xbox ve PC platformunda da devam ettirebilmek için 19 Mayıs'ta bu platformlara giriş yapacak. Xbox One ve Windows 10 platformu için yayınlanacak olan oyunun duyurusu resmi YouTube kanalı üzerinde yayınlanan video ile yapıldı.

Aksiyon oyunlarından birisi olan A Walk in The Dark henüz yeni bir yapım değil. PC platformunda aslında Steam aracılığı ile yaklaşık dört yıldır bulunan oyun, Microsoft'un Windows Store mağazasına da katılmış olacak.

A Walk in The Dark oyununun kahramanı Bast adında bir kedi. Koşma, zıplama ve farklı kayma şekilleri gibi temel hareketlerle basit bir oynanma tarzına sahip olan oyunda kedilerin iç dünyasını birebir yaşayabileceksiniz. Karanlık içinde neyle karşılaşacağınızı bilmediğiniz aksiyon dolu sahneler ve grafiklerle kendinizi daima oyunun içinde hissedeceksiniz.

A Walk in The Dark oyunu bilgisayarınızı hiç zorlamadan oynanabilecek. 2D grafik sistemi ile geliştirilen oyunun Steam aracılığıyla oynanan versiyonu Windows XP için de çalışabiliyor. Steam üzerinden 13TL fiyata sahip olunabilen oyunun Windows Store üzerinde yayınlanacak versiyonunun ne kadar fiyatla alıcısına sunulacağı henüz net değil.

19 Mayıs 2017'de Xbox One ve Windows 10 platformu için yayınlanacak oyunda oyun içi güncelleşirmeler yapılıp yapılmadığını aynı tarihte öğrenebileceğiz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ulaş Sungur Kimdir?
Ulaş Sungur Kimdir?
Gayrimenkul Danışmanı Ahmet Dağ Kimdir ?
Gayrimenkul Danışmanı Ahmet Dağ Kimdir ?