Arama

YouTube Music'den yeni özellik

1 yıl önce


YouTube Music'den yeni özellik
ad image

YouTube, dünyanın en büyük sosyal medya platformları arasında bulunuyor. Sosyal medya platformuna her gün milyonlarca kişi giriş yapıyor. Şirketin kullanıcıları için YouTube Music adını verdiği müzik dinleme servisini sunuyor.

YouTube Music, yeni güncellemesiyle birlikte iOS cihazlarda “Kaydet” düğmesini kullanıma sundu. “Kaydet” düğmesini hazırda bulunan müzik sıranızı oynatma listesi olarak kaydetmenizi sağlıyor. Bu özellik, ilk olarak bizlerin karşısına Google Play Music‘de çıkmıştı. YouTube, müzik servisini daha da kullanılabilir hale getirmek amacıyla bu düğmeyi kendi servisine ekledi.

Buna ek olarak yeni güncellemeyle birlikte şirket, sıranıza albüm ya da şarkı eklemenize de izin verecek. “Kaydet” düğmesini görebilmek için ilk başta bir albüm ya da çalma listesi açmanız gerekiyor. Çalma listesi açıldıktan sonra bir sonraki parçaları görebileceğiniz “Sıradaki” sekmesine geçin. Bu sekmede sizlerin karşısına “Kaydet” özelliği çıkacak.

“Kaydet” özelliğiyle birlikte çalma listesinin adını değiştirip kendi çalma listeleriniz arasına ekleyebilirsiniz. Bu özellik sayesinde kullanıcılar çok daha fazla oynatma listesi ekleyerek kendi kitaplıklarını zenginleştirebilecekler. “Kaydet” düğmesi, Türkiye’de de kullanıcılara sunuldu. Bu tarz özelliklerin YouTube Music uygulamasına eklenmesi, servisin popülerliğinin artmasına sebep oluyor.

Etiketler :
vadi

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image

You may also be interested in;

Google VR Yolda !

Google VR Yolda !

6 yıl önce
Yorumlar

ad image

1xbet  |   betturkeygiris.org  |   tipobet365  |