Arama

Xiaomi MIX Fold 2

1 yıl önce


Xiaomi MIX Fold 2
ad image

Dünyanın en büyük teknoloji devlerinden Xiaomi, çok yakın bir dönemde ikinci katlanabilir telefonu Xiaomi MIX Fold 2 ile piyasaya dönüş yapacak. Geçtiğimiz yılın Haziran ayından beri çeşitli özellikleri sızdırılan yeni nesil katlanabilir akıllı telefon ile ilgili yeni teknik detaylar elimize ulaşt

Xiaomi, geçen yıl MIX Fold’un piyasaya sürülmesiyle katlanabilir akıllı telefon pazarına girdi ve şirket, Xiaomi MIX Fold 2 olarak adlandırılmasına kesin gözüyle bakılan yeni cihazı üzerinde çalışıyor. Daha önce sızdırdığı başarılı bilgilerle bilinen Digital Chat Station’da yayınlanan yeni bir rapora göre, cihazın gücün aldığı yonga seti ve ekranıyla ilgili ayrıntılar da dahil olmak üzere birçok yeni bilgi ortaya çıktı.

Apple’ın piyasada en çok tutulan tabletlerinden iPad Mini’nin 8.3 inç ekrana sahip olduğu düşünülürse, cihazın ekranı açık halinin ortalama bir tablet boyutuna geldiği söylenebilir. Cihazın ekranına dair ayrıntıların yanı sıra yonga seti ile ilgili de bilgiler geldi. Buna göre MIX Fold 2’de bu yıl piyasaya sürülecek olan birçok amiral gemisine güç verecek olan Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 yonga seti bulunacak.

Etiketler :
vadi

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image

You may also be interested in;

Google VR Yolda !

Google VR Yolda !

7 yıl önce
Yorumlar

ad image

1xbet  |   betturkeygiris.org  |   tipobet365  |  

Bonus veren siteler