Arama

Pixel 3 serisi için yolun sonu

2 yıl önce


Pixel 3 serisi için yolun sonu
ad image

Akıllı telefon dünyasına adım atmasıyla adını daha popüler hale getiren Google, bu serüveni boyunca önemli telefon üreticilerinden birisi haline gelerek kendi kitlesini yarattı. Pixel serisi telefonlarıyla adından söz ettiren marka, yeni telefonlarının önünü açmak için eski ürünlerini rafa kaldırıyor.

Google, 2018 yılında Pixel 3 ve 3 XL akıllı telefonlarını piyasaya sürmüştü. Şirket, orta sınıf telefon dünyasında adından söz ettirir hale gelen telefonlar için ilginç bir karar aldı. Birçok kullanıcısına göre henüz erken olsa da Google, Şubat güncellemesi ile Pixel 3 serisinin son yazılımını yükleyecek.

Pixel 3 serisi bir önceki güncellemesini 2021 yılının Kasım ayında almıştı. Şubat 2022 güncellemesi ile birikmiş güvenlik yamalarını ve hata düzeltmelerini gidermeyi amaçlıyor. Google’ın modellerini 3 yıl ile sınırlamasının ardında ne yattığı henüz kesin bilinmiyor. Şirketin tüm ilgiyi amiral gemisi telefonlarına yönlendirme isteği bu kararda etkili olmuş olabilir.

Pixel 3 serisi, 2018 yılında orta sınıf etiketiyle piyasaya sürülmüştü. O zamanın donanımıyla birçok akıllı telefon şirketilerinin amiral telefonlarına yakın donanıma sahip görülüyordu. 4 GB RAM’e sahip bir Snapdragon 845 ile çalışan akıllı telefon, FHD+ ekrana sahipti. Ancak pil boyutunun küçüklüğü, kulaklık girişinin olmaması akıllı telefonun hanesine eksi yazıyordu.

Etiketler :
vadi

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image

You may also be interested in;

Google VR Yolda !

Google VR Yolda !

7 yıl önce
Yorumlar

1xbet  |   betturkeygiris.org  |   tipobet365  |  

Bonus veren siteler