Arama

Oyunculukta eğitim şart

1 yıl önce

Oyunculukta eğitim şart

Oyunculukta eğitim şart
ad image

Oyunculukta eğitim şart

Hayat Bilgisi, Ramo ve Yemin dizilerinde rol alan Doğukan Ekşi oyunculukla ilgili yorumlar yaptı. Ekşi, “Konservatuar dahi olsa oyunculukta eğitim şart, eğitim almayan oyuncular başarısız oluyor” dedi.

Kariyerine figüran oyunculukla başlayıp yardımcı oyunculuk ve bölüm oyunculuklarıyla devam eden Doğukan Ekşi, dizi-film sektörü ile ilgili yorumlarını paylaştı. 14 yaşından beri dizi film sektöründe çeşitli rollerde yer alan Doğukan Ekşi, … üniversitelerinden ileri derecede oyunculuk eğitimiyle mezun oldu.

Yeteneğiniz varsa pes etmeyin

Can Gürzap, Arsen Gürzap, Ayşe Tunaboylu, Jale Atabey gibi değerli hoca ve yönetmenlerle çalışan Doğukan Ekşi,” Oyunculuk her seferinde üstüne bir şeyler katmak ve her seferinde görüşmelerde dahi gerek auditionlarda gerekse set ortamlarında olsun üstüne kata kata yeni bir şeyler öğrenmektir. Günlük hayatta dışarıda, cafede, arkadaş ortamında iyi gözlemler yapmalısınız. Size verilen karakterin tarzını, duygusunu, kişiliğini, ne yiyip ne içtiğine kadar kurup kurgulayıp, seni yöneten yönetmen veya rejinin doğrultusunda seyirciye yansıtmalısınız. Diyeceğim şu ki, ister zengin ister fakir ister orta halli olun, içinizde oyunculuk hevesi varsa ve en önemlisi yeteneğiniz varsa sonuna kadar gidin ve pes etmeyin” dedi.

Etiketler :
vadi

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
Yorumlar

1xbet  |   betturkeygiris.org  |   tipobet365  |  

Bonus veren siteler