Arama

ŠKODA ENYAQ COUPÉ iV

1 yıl önce


ŠKODA ENYAQ COUPÉ iV
ad image

ŠKODA, elektrikli ürün çevreci genişletmeye devam ediyor. Şirket, tam elektrikli ENYAQ iV’nin başarısının ardından ürün gamına coupe SUV modelini ekledi. Bugün tanıtılan otomobil, özellikle sahip olduğu sportif hatlarla dikkatleri üzerine çekti. 

180 PS-299 PS arasında dört farklı güç çıkışına, iki farklı batarya boyutuna sahip ENYAQ COUPÉ iV, arkadan itişli veya dört çeker olarak tercih edilebiliyor. WLTP normlarına göre 545 kilometreye kadar menzil sunan yeni model hızlı şarj kapasitesine de sahip.

Yeni modelin ürün yelpazesi, 62 kWs batarya ve 180 PS güç çıkışına sahip ENYAQ COUPÉ iV 60 ile başlıyor. Ürün gamının en üzerinde ise daha büyük batarya ve ön aksa ikinci bir motor bulunan ENYAQ COUPÉ iV 80x ve ENYAQ COUPÉ RS iV bulunuyor.

ŠKODA’nın tamamen yeni elektrikli coupe’si, zaten başarılı olan ENYAQ iV’nin rüzgar direnci katsayısını daha da iyileştirerek 0.234 cd’ye düşürdü. ENYAQ COUPÉ iV bu sayede çok daha yüksek seviyede bir verimlilik sunuyor.

Düşük direnç ile birlikte daha uzun menzil kat edebiliyor. Opsiyonel olarak tercih edilebilen çeki demiriyle 1,400 kg’ye kadar olan römorkları 8 derece eğime kadar çekebilme kapasitesine sahip.

Etiketler :
vadi

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image

You may also be interested in;

MALATYA

MALATYA

7 yıl önce
FETHİYE

FETHİYE

7 yıl önce
Yorumlar

ad image

1xbet  |   betturkeygiris.org  |   tipobet365  |  

Bonus veren siteler