Arama

iPhone’lara yeni özellikler

1 yıl önce


iPhone’lara yeni özellikler
ad image

Apple bugün iOS 15.2 ve iPadOS 15.2 sürümlerini yayınladı. Eylül ayında kullanıma sunulan iOS 15 ve iPadOS 15’in ikinci büyük güncellemesi olan yeni sürümlerle birlikte destekleyen iPhone ve iPad modellerine Dijital Miras, Uygulama Gizlilik Raporu, Mesajlar için İletişim Güvenliği başta olmak üzere güvenlik ve gizlilik odaklı özellikler geldi. Ayrıca Apple, çeşitli hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler de yaptı.

Dijital Miras, kişileri, vefat etmeniz durumunda iCloud hesabınıza ve kişisel bilgilerinize erişebilmeleri için Vâris olarak atamanıza olanak tanır.

iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max üzerinde makro fotoğraf ve video çekmek üzere Ultra Geniş lense geçmek için makro fotoğraf denetimi Ayarlar’da etkinleştirilebilir.

İletişim güvenliği ayarı ile ebeveynler, çocukları çıplaklık içeren bir fotoğraf aldığında veya gönderdiğinde uyarı almayı seçebilirler. Ayrıca güvenlik uyarıları, çıplaklık içeren fotoğraflar aldıklarında çocuklar için yararlı kaynaklar içerir.

Ayarlar’daki Uygulama Gizlilik Raporu, uygulamaların son yedi gün içinde konumunuza, fotoğraflarınıza, kameranıza, mikrofonunuza, kişilerinize ve daha fazlasına hangi sıklıkta eriştiğini ve uygulamalara ait ağ etkinliklerini görmenizi sağlar.

Apple Harita’da desteklenen şehirler için dönüş şeritleri, orta çizgiler, bisiklet şeritleri ve yaya geçitleri gibi yol ayrıntılarını içeren gelişmiş şehir haritaları.

Etiketler :
vadi

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
Yorumlar

ad image

1xbet  |   betturkeygiris.org  |   tipobet365  |  

Bonus veren siteler