Arama

iPhone 14 için geri sayım

10 ay önce


iPhone 14 için geri sayım
ad image

Apple Eylül ayında iPhone 14 serisini tanıtmaya hazırlanıyor. Fakat bir ay öncesinden önemli bir sızıntı ortaya atıldı. İlgili paylaşımlara göre daha önce görülmemiş bir takım değişiklilerle karşılaşabiliriz. Serinin bazı modellerinin de iPhone 13 ile benzer özellikler taşıyacağı yine sızıntılar arasında bulunuyor.

Apple analisti Ming-Chi Kuo tarafından yapılan ve Bloomberg yazarı Mark Gurman tarafından onaylanan sızıntılara göre yeni modeller dört farklı isimle karşımıza çıkacak. iPhone 14 ve iPhone 14 Max, Apple’ın iPhone 13 modelinde kullandığı A15 çipi kullanacak. Diğer iki model olan iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max ise Apple tarafından yeni tasarlanan A16 işlemcisini kullanacak.

IOS 16 ile birlikte çıkması ön görülen modelin 6.1 inç ekranıyla beraber firmanın meşhur çentik tasarımından vazgeçmesi beklentiler arasında yerini aldı. Aynı zamanda sayıların çok net olmaması ile birlikte batarya tarafında 3115-3600 mAh kapasite öngörülüyor.

RAM için ise 6 GB ile piyasaya sunulabileceği ön görürken depolama tarafında en az 128 GB’den başlayacağı tahmin ediliyor. Kamera tarafında ise 48MP’lik bir ana kamera söz konusu. Ayrıca yeni seri iPhone 14, iPhone 14 Max, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max olmak üzere dört farklı yeni modelle geleceği de kesinleşti.

Etiketler :
vadi

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image

You may also be interested in;

Google VR Yolda !

Google VR Yolda !

6 yıl önce
Yorumlar

ad image

1xbet  |  

betnano

betturkeygiris.org  |   tipobet365  |