Arama

iOS kullanıcılarına müjde

7 ay önce


iOS kullanıcılarına müjde
ad image

YouTube PiP (Picture in Picture / Resim içinde Resim) modu ile kullanıcılarına videoları harici bir pencerede izleme imkanı sunuyor. Böylelikle video izlerken eş zamanlı olarak diğer uygulamaları çalıştırabilir, uygulamalar arasında geçiş yapabiliyorsunuz.

“iOS’ta Resim İçinde Resim” deneyi Nisan ayının başından itibaren kaybolmuş durumda. Bu özellik denemek istendiğinde artık “Denediğiniz özellik kapatıldı” başlığı ile karşılaşıyorsunuz. Bununla birlikte, YouTube PiP, daha önce testi etkinleştirmiş olan iPhone ve iPad kullanıcıları için ise hâlâ aktif durumda.

PiP’nin aktif olarak kullanıldığı iOS cihaz kullanıcılarında bu özelliğin kaybolmadığı görülüyor. Daha önce bu özelliği kullanan Premium hesaplar da yeni cihazlarında bu özelliği kullanmaya devam ediyor. Ancak bu denemeyi hiç yapmamış hesaplara ait iOS cihazlar maalesef şuan bu özelliğe kavuşamıyor. YouTube, 10 ay geçmesine rağmen bu özelliği henüz geniş çapta kullanıma sunmuş değil.

Durum böyle olsa da deneme aşamasının bitmiş olması yakın zamanda PiP özelliğinin genel kullanıma sunulacağını işaret ediyor. YouTube, yakın zamanda iOS cihazlar için PiP modunu geniş çapta kullanıma sunduğunu açıklayan bir duyuru yapacaktır. PiP modunun bu hafta içerisinde tamamen aktif hâle gelmesi bekleniyor.

Etiketler :
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Google VR Yolda !

Google VR Yolda !

6 yıl önce
Yorumlar

ad image

1xbet  |   sekabet giriş  |   betturkeygiris.org  |   tipobet365  |   güvenilir bahis siteleri  |   gebze avukatbetnano giriş