Arama

Göztepe’de Yeni Forma!

1 yıl önce

Göztepe’de Yeni Forma!

Göztepe’de Yeni Forma!
ad image

Göztepe’de Yeni Forma!

Göztepe yeni formalarının tanıtımı için diğer takımların daha önce hiç yapmadığı, aynı şekilde kendilerinin de hiç başvurmadığı bir yöntem seçti. Bu yöntem de hem duyanları gülümsetti hem de büyük bir gurur oluşturdu. Çünkü başvurdukları bu seçim, aslında sadece kendi içlerinde değil taraftarlarıyla bir olduklarını, tek yürek olmayı başardıklarının da oldukça büyük bir kanıtı oldu.

Göztepe yeni formalarını tanıtmak için kullandığı bu yeni yöntemde olması herkesi şaşırtan bir yönteme başvurdu ve bu yöntem tam olarak beklenilenin de dışında yer alıyordu. Yaptıkları şey, taraftarların tek tek evlerine giderek formaları kendi elleri ile tanıtmalarıydı ve daha önce böyle bir şey hiç yapılmamış, görülmemişti. ucansupurgedernegi.com

Göztepe’de Daha Önce Yapılmamış Bir Tanıtım!

Göztepeli Futbolcular kendi formalarının tanıtım için taraftarlarının kapılarını çaldılar. Kendi elleriyle tanıttıkları bu formaları da çok keyif verici anlarda tanıtan futbolculara karşı taraftarlar oldukça büyük bir mutluluğa kapıldı. Hissettikleri duyguların tarifsiz olduğu çekişen video görüntülerinden de net bir şekilde anlamak mümkündü. Gerçekten de bu hamle, aslında oldukça ilgi çekici ve sıcak bir davranış örneği sayılırdı.

Kendi resmi internet siteleri üzerinden de gerekli tanıtımları yapmalarına rağmen, bu şekilde bir adım atmış olmaları takımın kendi ruhunun, aslında taraftar ruhuna bağlı olduğunu da net bir şekilde gösterdi. Futbolcularda bu anlarda oldukça büyük bir keyif içerisindelerdi.

Etiketler :
vadi

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
Yorumlar

ad image

1xbet  |  

betnano

betturkeygiris.org  |   tipobet365  |