Arama

Gayrimenkul Avukatı

1 yıl önce

Gayrimenkul Avukatı

Gayrimenkul Avukatı
ad image

 

ESEN hukuk bürosu olarak gayrimenkul hukuku konusunda alabileceğiniz bütün kapsamlı hizmetleri vermekteyiz. Gayrimenkul hukuku, gerçek kişiler arasında ya da kurum ile gerçek kişiler arasında geçebilir. Bunların dışında yine arsa, konut gibi mülk konusunda da olabilir. Hangi alanda olursa olsun gayrimenkul hukuku konusunda bütün mevzuatlar ile profesyonel gayrimenkul avukatı ile ilgilenmekteyiz.

Gayrimenkul hukuku bakımından sürdürülen dava türleri şu şekilde olabilir;

  • Arazi
  • Arsa
  • Konut
  • Apartman

Şeklinde taşınmayan türdeki mülkler ile ilgilidir. Bu gibi sorunlarda gayrimenkul avukatı ile çalışmanız yapacağınız en mantıklı iş olacaktır. İyi bir avukat ile çalışmanız sonucunda ilgili sorunlardan en kusursuz şekilde ayrılacaksınız.

ESEN Hukuk Bürosu Gayrimenkul Avukatları Çalışma Saatleri Nedir?

ESEN hukuk bürosu gayrimenkul avukatı çalışma saati sabah 08.00 ile akşam 19.00 arasındadır. Bu saatler arasında büromuz kapsamında bulunan bütün gayrimenkul avukatları ile görüşebilirsiniz.

İsterseniz direkt büromuzu ziyarete gelebilir isterseniz de iletişim numaramız ile bizimle telefon üzerinden görüşebilirsiniz.

Gayrimenkul avukatı kadromuz alanında profesyonel avukatlardan oluşmaktadır. Bu avukatlar sizlere İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya gibi büyük şehirlerde hizmet vermektedir. Ayrıca bölge bazında hizmetler de olmaktadır. Detaylı bilgi için sitemizde yer alan iletişim numarası ile bizimle görüşebilirsiniz.  Gayrimenkul hukuku konusunda profesyonel bilgileri ve yıllardır edindikleri tecrübeler ile mülk konusunda yaşadığınız bütün sorunları en hatasız şekilde çözebileceksiniz.

Etiketler :
vadi

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
Yorumlar

ad image

1xbet  |   betturkeygiris.org  |   tipobet365  |