Arama

Fadıloğlu Gençlerle Buluştu

7 yıl önce

Macera dolu parkurlarıyla gençlere heyecan ve mutluluğu bir arada yaşama olanağı sunan Şehitkamil Belediyesi Gençlik Kampı, bugüne kadar 17 bini aşkın genç öğrenciyi ağırladı.

Fadıloğlu Gençlerle Buluştu
ad image
Macera dolu parkurlarıyla gençlere heyecan ve mutluluğu bir arada yaşama olanağı sunan Şehitkamil Belediyesi Gençlik Kampı, bugüne kadar 17 bini aşkın genç öğrenciyi ağırladı.
Şehitkamil Belediyesi Gençlik Kampında etkinlikler hız kesmiyor. 17 bini aşkın genç öğrenciyi misafir eden kamp alanında gerçekleştirilen etkinliklerde genç öğrencilere eşlik eden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, tüm imkanlarıyla geleceğin mimarı olan gençlerin yanında olduklarını söyledi.
GENÇLERİMİZ DOĞAL ORTAMDA SOSYALLEŞİYOR
Gençlik Kampı’nda gerçekleştirilen etkinlikler esnasında genç öğrencilerle yakından ilgilenen Fadıloğlu, kamp faaliyetlerinin gençlerin doğal bir ortamda sosyalleşmelerine büyük katkı sağladığını kaydetti. Şehitkamil Belediyesi Gençlik Kampı faaliyetleri ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Başkan Fadıloğlu, “Gençlerimiz, etkinlikler esnasında doğru strateji ile zamanı doğru kullanmayı öğreniyor. Tamamı alanında uzman kamp liderlerimiz kontrolünde gerçekleştirilen faaliyetler, gençlerimizin yeteneklerinin farkına varmalarına olanak sağlıyor. Yine temel kampçılık faaliyetleri içerisinde geniş yer bulan, yöresel izler taşıyan oyunlarla tüm katılımcı öğrencilerin doğal ortamda sosyal iletişim becerileri güçleniyor. Gençlik Kampımızda şu ana kadar 17 bini aşkın genç öğrencimizi misafir ettik. Bundan sonraki süreçte de tüm imkanlarımızla geleceğimizin mimarı olan gençlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
KORKULARIN YENİLDİĞİ ADRES ŞEHİTKAMİL
Farklı gelir seviyesi ve yerleşim yerlerinde ikamet eden bayan, erkek, karma öğrenci gruplarını ve diğer katılımcıları 3’er günlük ve günübirlik programlarda 30’ar kişilik gruplar halinde eğlendirici ve öğretici etkinlikler içeren faaliyetlerde bir araya getiren Şehitkamil Belediyesi Gençlik Kampında heyecan dolu parkurlarda gerçekleştirilen faaliyetler genç öğrencilerin korkularını yenmelerine ve öz güvenlerinin artmasına büyük katkı sağlıyor. Tüm sosyal imkanların Şehitkamil Belediyesi tarafından sağlandığı Şehitkamil Gençlik Kampı; güvenli, yenilikçi ve modern yüzüyle gençleri heyecan dolu etkinliklere davet ediyor.
Etiketler :
vadi

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
Yorumlar

ad image

1xbet  |   betturkeygiris.org  |   tipobet365  |  

Bonus veren siteler