Arama

Emrah Yılmaz Kimdir?

1 yıl önce

Emrah Yılmaz Kimdir?

Emrah Yılmaz Kimdir?
ad image

 

 

Emrah Yılmaz, Instagram fenomeni olup; 10 Ekim 1993 tarihinde Almanya'nın Frankfurt şehrinde dünyaya gelmiştir. Asıl mesleği turizmcilik olan Emrah Yılmaz, çok iyi derecede Rusça bilmektedir.

 

Bununla beraber modellik ve mankenlik de yapmaktadır. 1.78 boyunda olan Emrah Yılmaz, 75 kilogram ağırlığındadır. Ayrıca kendi Instagram profili üstünden tasarladığı kıyafet kombinleri ile başarılı çalışmalara imza atmaktadır. Yaklaşık 500 000 takipçisi bulunan Emrah Yılmaz, kendisine has giyim tarzı ile öne çıkmaktadır. Harika bir fiziğe sahip olan Emrah Yılmaz, kendi üstünde giyerek paylaştığı kıyafet kombinleri ile özel bir tarzı yansıtmakta ve pek çok kişinin beğenisini kazanmaktadır.

Mankenlik ve modellik dışında Emrah Yılmaz oyunculuk kariyerine de sahiptir. Kurtlar Vadisi Vatan filminin galasında özel davetli olarak bulunan Emrah Yılmaz, burda kameraların önüne geçmiştir. Öte yandan Arka Sokaklar dizisinde konuk oyuncu olarak yer almıştır. Emrah Yılmaz'ın ekranlardaki kariyeri bununla sınırlı değildir. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan adına çekilen Milletin Adamı adlı klipte rol almıştır.

 

Bütün bu fonksiyonlarının beraberinde Emrah Yılmaz, yardımsever kişiliği ile de bilinmektedir. Pekçok yardım kampanyasına dahil olan ve kendi olanakları ile pek çok kişiye yardım elini uzatan Emrah Yılmaz, bu yönü ile de herkezin takdirini ve beğenisini kazanmaktadır.

Etiketler :
vadi

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
Yorumlar

ad image

1xbet  |   betturkeygiris.org  |   tipobet365  |