Arama

Cam Bölmeler Nelerdir?

1 yıl önce

Cam Bölmeler Nelerdir?

Cam Bölmeler Nelerdir?
ad image

 

Cam bölmeler veya ( Ara bölme sistemleri ), oda bölücü işlevi gören yüksek kaliteli, yük taşımayan cam panellerdir. Cam bölme duvarlar, bir oda açmak ve açık, havadar çalışma ortamları yaratmak için mükemmeldir. Bölme duvar sistemleri tipik olarak tam cam (tavandan duvara) bölmelerdir. Alüminyum çerçeveler veya diğer montaj donanımı bu sistemleri yerinde tutar.

Bir yapı malzemesi olarak bu iç cam, tasarımcıların ve mimarların zemin alanından ve ışık yayılımından ödün vermeden bir odayı bölmelerine olanak tanır. Cam bölme duvarlar, konforlu ve pratik ofis çalışma ortamları oluşturmak için idealdir. Doğal ışığın belirli bir alana akmasına izin verdiğinizde, şekillerin, renklerin, desenlerin, dokuların ve insanların etkileşim biçimini değiştirir. Cam bölme duvarlar aynı zamanda bir ofis veya ticari alanı güncellemenin en basit yollarından biridir.

Bu cam sistemleri sistemleri, geleneksel alçıpan kurulumlarına göre popülerlik kazanmaktadır. İç mimarlar ve mimarlar, ölçeklenebilirlikleri ve yarı saydam özellikleri nedeniyle bu cam duvar sistemlerini takdir ediyor. Bölmeler için en iyi cam tasarımları nelerdir?

Etiketler :
vadi

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
Yorumlar

ad image

1xbet  |   betturkeygiris.org  |   tipobet365  |