TATİLDE İNGİLİZCE

TATİLDE İNGİLİZCE

Dünyanın çeşitli ülkelerindeki üniversitelerinden İstanbul’a gelen 16 üniversite öğrencisi Kadıköylü çocuklara İngilizce öğretiyor. Kadıköy Belediyesi ile AİESEC işbirliği ile gerçekleşen ve Kadıköy Belediyesi Çocuk Etüt Merkezleri’nde verilen temel İngilizce eğitiminden yaklaşık 100 öğrenci faydalanıyor. 4 hafta sürecek olan kurslar 4 Temmuz’da başladı.

EĞİTİM - 2017-07-17 22:42:01

Çocuk Etüt Merkezleri’nde yapılan İngilizce Yaz Okulu programı sadece yabancı dil ile sınırlı değil. Tunus, Kosova, Fas, Filistin, Yunanistan, İspanya gibi dünyanın farklı ülkelerinden gelen üniversite öğrencilerinden temel İngilizce eğitimi alan çocuklar öğleden sonraları da bol bol eğleniyor. Çocuklar öğleden sonraları müze gezisi, drama, dans ve spor etkinlikleri ile İngilizce öğrenmeye devam ederken aynı zamanda da eğleniyorlar.

Kadıköy Belediyesi ve AİESEC işbirliği ile bu yıl üçüncüsü yapılan İngilizce programı 28 Temmuz’da sona erecek.

KADIKÖY’DE YAZ ÇOCUKLARA GÜZEL

Kadıköy Belediyesi tatilde çocukların hem öğrenmesi hem de eğlenmesi için yaz spor okulu, yaz sanat okulu ve etüt merkezlerinde çeşitli etkinlik ve atölyeler düzenliyor. Kadıköy Belediyesi Yaz Spor Okulu, Yaz Sanat Atölyesi ve Etüt Merkezleri ve Karikatürevi’ndeki etkinliklerden 3 bin çocuk faydalanıyor.

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER
1xbet KlasBahis Giriş -trendbet