“Süper Kahramanların Kahvaltısı”  The Ritz-Carlton, İstanbul’da

“Süper Kahramanların Kahvaltısı” The Ritz-Carlton, İstanbul’da

The Ritz-Carlton, İstanbul, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda minik konukları için “Süper Kahramanların Kahvaltısı” teması ile özel bir kahvaltı mönüsü hazırladı. Doğal ve seçkin ikramların yer aldığı açık büfe kahvaltıda, anne ve babalar boğaz manzarası eşliğinde sohpet ederken, çocuklar da süper kahramanlarla birlikte keyifli bir gün geçirmenin tadını çıkaracaklar The Ritz Carlton, İstanbul, 23 Nisan’da çocukları ile unutulmayacak bir pazar kahvaltısı yapmak isteyen anne babaları “Süper Kahramanların Kahvaltısı” konseptli lezzet şölenine çağırıyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla minik konuklarına unutulmaz bir gün yaşatmak isteyen The Ritz-Carlton, İstanbul, pazar kahvaltısına Süper Kahramanları da davet etti. Aileleri ile kahvaltıya gelecek çocuklar kapıda Süper Kahramanlar tarafından karşılanacak, açık büfede en sevdikleri yiyecekleri tatma şansını yakalayacaklar. Lokal ürünlerin en seçkin tatlarını “Doğadan Sofraya” konsepti ile sunan otelin Atelier Real Food Restaurant’ında, pişiden, yumurtalı ekmeğe; taze köy kaymağından, çıtır böreklere, gözlemeden krepe, çocukların sevdiği tatlar yer alıyor. 23 Nisan Pazar günü aileler boğaz manzarası eşliğinde sohbet ederken çocuklar da süper kahramanlar ile keyifli vakit geçirecekler. Saat 11:00 – 14:00 arasında açık olacak “Süper Kahramanların Kahvaltısı”, 0-6 yaş çocuklar için ücretsiz, 7-12 yaş aralığındaki çocuklar için ise yüzde 50 indirimli olacak. The Ritz Carlton, İstanbul’da 23 Nisan’a özel “Süper Kahramanların Kahvaltısı”, taze sıkılmış meyve suları ve çay kahve dahil kişi başı 110 TL.

EĞİTİM - 2017-07-13 23:28:36

The Ritz Carlton, İstanbul, 23 Nisan’da çocukları ile unutulmayacak bir pazar kahvaltısı yapmak isteyen anne babaları “Süper Kahramanların Kahvaltısı” konseptli lezzet şölenine çağırıyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla minik konuklarına unutulmaz bir gün yaşatmak isteyen The Ritz-Carlton, İstanbul, pazar kahvaltısına Süper Kahramanları da davet etti. Aileleri ile kahvaltıya gelecek çocuklar kapıda Süper Kahramanlar tarafından karşılanacak, açık büfede en sevdikleri yiyecekleri tatma şansını yakalayacaklar.

 

Lokal ürünlerin en seçkin tatlarını “Doğadan Sofraya” konsepti ile sunan otelin Atelier Real Food Restaurant’ında, pişiden, yumurtalı ekmeğe; taze köy kaymağından, çıtır böreklere, gözlemeden krepe, çocukların sevdiği tatlar yer alıyor. 23 Nisan Pazar günü aileler boğaz manzarası eşliğinde sohbet ederken çocuklar da süper kahramanlar ile keyifli vakit geçirecekler.

 

Saat 11:00 – 14:00 arasında açık olacak “Süper Kahramanların Kahvaltısı”, 0-6 yaş çocuklar için ücretsiz, 7-12 yaş aralığındaki çocuklar için ise yüzde 50 indirimli olacak. The Ritz Carlton, İstanbul’da 23 Nisan’a özel “Süper Kahramanların Kahvaltısı”, taze sıkılmış meyve suları ve çay kahve dahil kişi başı 110 TL.

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER
1xbet KlasBahis Giriş -trendbet