Dünya Üstündeki En Gelişmiş Oyuncu Klavyesini Tanıttılar

Dünya Üstündeki En Gelişmiş Oyuncu Klavyesini Tanıttılar

Dygma Raise klavyesinin, mevcut oyuncu klavyelerinden 3 tane büyük temel farkı mevcut. Daha hızlı, çok daha sağlıklı ve çok daha konforlu.

TEKNOLOJİ - 2017-12-26 20:12:16

Dygma Raise klavyesinin, mevcut oyuncu klavyelerinden 3 tane büyük temel farkı mevcut. Daha hızlı,  çok daha sağlıklı ve çok daha konforlu.

Ünlü espor takımı Fnatic’in Lol takımının baş antrenörlüğünü yapan Luis “Deilor” Sevilla tarafından bizzat kurulan ve geliştirilen Dygma Raise, bir espor oyuncusunun ihtiyaç duyduğu her şeye sahip.

Yüksek kaliteli RGB alttan ışıklandırmaya sahip mekanik klavye, sol ve sağ elinizin rahat etmesi amacıyla ikiye bölünmüş durumda. Sol ve sağ eliniz için ayrı ayrı ayarlayabildiğiniz klavye, kaslarınızı yormayarak çok daha sağlıklı ve konforlu bir oyun deneyimi geçirmenizi sağlıyor.

Klavye’nin bilgisayar için geliştiren özel yazılımı sayesinde farklı konfigürasyonlar oluşturabiliyorsunuz. Her tuş, ayrı ayrı ayarlanabiliyor. Bağımsız RGB aydınlatma sayesinde farklı tuşlara farklı renkler atabiliyorsunuz.

Yıllardan beri kullanılan büyük boşluk tuşunu 4’e bölen geliştirici ekip, bölünen boşluk tuşunun altına 4 adet ekstra tuş eklemiş.

Klavyenin sadece sol veya sağ kısmını tek olarak da kullanmanız mümkün. Böylece sadece birkaç tuş gerektiren oyunlar için bütün klavyeyi masanızda tutarak yer sıkıntısı çekmenize gerek kalmıyor.

Solak ve sağlaklar için kullanım imkanı sunan klavye alüminyumdan yapılmış. Üzerinde ekstra bir USB girişi bulunan cihazda çıkartılabilir bilek destekleri bulunuyor. İkiye bölünen klavye, mıknatıs aracılığıyla kolayca birleştirilebiliyor.

Klavyedeki switchler değiştirilebiliyor

Klavyedeki her tuş için switchleri, dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Gelişmiş oyuncu klavyesi, Cherry MX ve Kailh switchlerini destekliyor.

Eğer hangisini seçeceğinizden kararsızsanız, geliştirici ekip size test edebilmeniz için hepsinden bir tane gönderecek.

Teslimat tarihi ve fiyatlar

Eylül-Ekim 2018’de teslimatı planlanan Dünya’nın en gelişmiş oyuncu klavyesi Dygma Raise, Kickstarter üzerinden satışa çıkıyor.

Ürünün Türkiye’ye kargo ücretinin 20€ olduğunu belirtelim. Tabii ki kargo ücreti, gümrük limitine dahil değil.

Ürünün bazı paketleri;

1 Adet Dygma Raise (500 Stok) –> 165€
1 Adet Dygma Raise –> 189€
2 Adet Dygma Raise –> 332€
1 Adet Dygma Raise Limited Edition –> 388€

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER
1xbet