ZYXEL, JANNIK HAARGAARD'I YENİ AVRUPA BAŞKANI OLARAK ATADI

Jannik, Zyxel’e 12 yıl hizmet verdikten sonra ayrılan Lee Marsden'ın yerine geçecek

ZYXEL, JANNIK HAARGAARD'I  YENİ AVRUPA BAŞKANI OLARAK ATADI

Zyxel Communications, Jannik Haargaard’ın 1 Temmuz 2017 tarihinden itibaren Avrupa Başkanı görevini üstleneceğini duyurdu.

Jannik Haargaard, 11 yıldır Zyxel Avrupa bünyesinde Finlandiya ve Danimarka Ülke Müdürlüğü, Sphairon GmbH Genel Müdürlüğü ve 4 yıldır sürdürmekte olduğu Operasyonlar ve Finans Başkan Yardımcılığı olmak üzere çok sayıda görev üstlendi.

Zyxel Başkanı Gordon Yang atamayla ilgili olarak, "Jannik, bugüne kadar tutarlı bir şekilde güçlü performans ve sonuçlar elde eden saygın, başarılı bir lider. Avrupa pazarının dinamiklerine mükemmel düzeydeki hakimiyetinin, Avrupa’da geçtiğimiz beş yıldır yakaladığımız başarıyı daha da ileriye taşımasını sağlayacağına inanıyorum. Jannik, 2017 yılında Zyxel Avrupa için net bir vizyon tanımlamak için globalekip ile yakın işbirliği içinde çalışacak ve bu planların meyve vereceğini umuyoruz.” dedi.

Jannik Haargaard, yeni bir iş girişimi için şirketten ayrılan Lee Marsden’in yerine atandı. Başkan Yang, Marsden’e katkıları için teşekkür ederek, “Lee, geçiş döneminde Zyxel Avrupa’yı yönetti ve 2012’de 80 milyon Euro olan gelirleri 2016’da 150 milyon Euro’ya kadar artırarak ikiye katladı. Avrupa bölgesi, onun görev süresinde iş fırsatları seviyesinden işlevsel bir yapıya geçerek her zaman genel merkeze güçlü kârlar getirdi ve 2016’da olağanüstü bir yıl geçirdi. Uzun yıllar boyunca yaptığı özel hizmet ve güçlü liderlik nedeniyle ona teşekkür ediyoruz” dedi.

Yang, “Zyxel’in sahip olduğu yüksek performanslı çalışma kültürüne dayanarak bir sonraki hedefi belirleme zamanı geldi. İş ortaklarımızla birlikte, güçlü işbirlikleri sağlamaya, KOBİ ve Servis Sağlayıcı segmentlerinde başarıya ulaşmaya devam edeceğiz. Kurumsal segmentte müşterilerimizin iş ihtiyaçlarını iyi anlıyoruz, yarının yaşam teknolojileri için çalışmaya devam edeceğiz. Bu bakış açısı ile Zyxel'i ileriye götürmek için Dijital Dönüşüm'ü kullanacağız "diye sözlerini noktaladı.

 

Jannik, Zyxel'in Danimarka Kopenhag'daki ofisinde görev yapacak ve Başkan Gordon Yang'a rapor verecek.

 

Zyxel Hakkında

İnovasyon ve müşteri merkezli çalışma sistemini benimseyen Zyxel, yaklaşık otuz yıldır insanları ve kurumları internete bağlıyor. Zyxel; ağ teknolojilerindeki deneyimini, telekom şirketleri, servis sağlayıcılar ile iş ve ev kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştırmak için kullanıyor. Zyxel, iş ortakları ile yarının iletişim ağlarını inşa ederken, geleceğin kurumları ve iş profesyonellerine yeni nesil bir dünya yaratmak için potansiyel bir gücün ortaya çıkmasına aracı oluyor.

Zyxel; Ağ Dünyasındaki İş Ortağınız.

  • Dünya çapında 1500 iş ortağı
  • Küresel bağlantıda kullanılan 100 milyon cihaz
  • Zyxel çözümleriyle daha akıllı çalışan 7000 bin işletme
  • 150 farklı piyasada küresel hizmet
  • Türkiye’de hali hazırda kurumlar ve bireysel nezdinde dört milyonu aşkın ürün kullanımı
  • Türkiye’de 75 kişilik konusunda uzman kadro
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.