Zenfone 4 Ailesi için İlk Güncelleme Geldi

Günümüzdeki en sevilen markalarından bir tanesi olan ve ülkemiz içerisinde genel olarak sahip olduğu uygun fiyatlar sayesinde kullanıcıların beğenilerini kazanmayı başaran Asus, geçmiş olduğumuz günlerde ZenFone 4 ve de ZenFone 4 Selfie Pro isimli modellerini resmen tanıtmıştı.

Zenfone 4 Ailesi için İlk Güncelleme Geldi

Günümüzdeki en sevilen markalarından bir tanesi olan ve ülkemiz içerisinde genel olarak sahip olduğu uygun fiyatlar sayesinde kullanıcıların beğenilerini kazanmayı başaran Asus, geçmiş olduğumuz günlerde ZenFone 4 ve de ZenFone 4 Selfie Pro isimli modellerini resmen tanıtmıştı. Firma bu modeller piyasaya çıktıktan çok kısa bir süre sonra ise ilk güncellemesini paylaştı.

Asus firmasının yeni tanıtmış olduğu ZenFone 4 isimli ailesi üst seviyede yer alan özellikleri ile  çok büyük bir beğeni toplar iken görünen o ki firma modeller içerisinde hiçbir tane olumsuzluk yaşamayı istemiyor. Tanıtımının üstünden çok kısa bir zaman geçen modellere yeni bir tane güncelleme sunmuş olan Asus firması, çok daha iyi bir kullanıcı deneyimini sunmayı vaat etmekte.

Asus  firmasına ait olan ZenFone 4 (ZE554KL) modeli için gelmiş olan bu güncelleme içerisinde Wi-Fi bağlantısı geliştirilerek olası sorunların önüne geçilir iken öte yandan Twitter üzerinde yeni arkadaş ekleme noktasında kullanılmakta olan QR koddaki hata gideriliyor. Bunların yanında yeni güncelleme ile beraber sistem performansını geliştirebilen bir takım önemli düzenlemelerde gelmiş oluyor.

Öte yandan ZenFone 4 Selfie Pro modeli içinde bir güncelleme yayınlamış olan Asus, genel bir kamera deneyimini iyileştirmekte ve görüntünün kalitesini çok daha iyi bir seviyeye çıkartmış oluyor.

Çok yakın bir zamanda ülkemizde de satışa çıkartılması planlanan ZenFone 4 isimli telefon serisi, eğerki uygun bir fiyat ile satışa çıkartılırsa çok yüksek satış rakamlarına ulaşabilmesi hiç bir şekilde zor gözükmemekte.

asus zenfone 4 güncelleme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.