YouTuber Yetiştirme Adına İŞKUR Yeni Bir Hamle Yapıyor

İŞKUR YouTuber yetiştirmek için kolları sıvadı. İŞKUR tarafından yapılan açıklamayla beraber bundan sonra Google ile anlaşıldığı ve YouTuber yetiştirmek için eğitimlerin başladığı belirtildi.

YouTuber Yetiştirme Adına İŞKUR Yeni Bir Hamle Yapıyor

Sosyal medyanın en gözde platformlarından biri olan YouTube, beraberinde yeni bir iş sektörü oluşturmayı başardı. Genel olarak kullanıcıların gönderdikleri içeriklerle zenginleşene ve hemen herkese açık hale gelen YouTube platformuyla beraber ortaya çıkan yeni meslek ise YouTuber. Genel olarak video platformu için içerik üretip kendi takipçi kitlesini oluşturan kullanıcılara verilen isim olarak bilinen YouTuber kavramı giderek yaygınlaşmaya da başladı. Öyle ki artık en çok kazandıran mesleklerden biri haline dönüşen yeni alan için İŞKUR bile harekete geçiyor. Gelen son haberle beraber İŞKUR’un YouTuber yetiştirmek için yeni bir adım attığı ortaya çıktı.

Google İle İŞKUR Ortaklığı

Gelen haberlere göre İŞKUR YouTuber yetiştirmek için Google ile anlaşma yaptı. Bu noktada artık doğrudan İŞKUR’un eğitimler vererek işin inceliklerini öğretmesi bekleniyor. Özel bir kurs bölümü açılarak verilecek olan eğitimin ise Kayseri, Van, Bursa, Gaziantep, Antalya ve Samsung illerinde başlayacağı ve pilot uygulamanın başarılı olmasından sonra tüm Türkiye genelinde uygulanacağı da belirtiliyor.

Özellikle bu alana yeni yatırımların yapılması adına ilk hamle olarak gösterilen yeni eğitim sisteminin nasıl işleyiş göstereceği konusunda ise henüz bir bilgi verilmedi. YouTuber eğitimi için tüm detayların yakın zamanda açıklanması ve eğitim programının da belli olması bekleniyor.

işkur işkur youtuber youtuber youtuber eğitimi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
deniz     2017-05-20 aylık kazanç 30 bin lirayı bulabiliyor:))) kazancı bir yanda bırak da... google çalışanların normal arama sonuçlarında büyük şirketlere çektiği peşkeşi düşünsünler ilk önce! ayrıca holding sahibi medyalar bile... 3-5 tl google adwords reklam pastasını... adsense geliri kullanmaları tam da aç ruhlu... sefil bir anlayışa ve tam rezalet bir durum aslında... anlayana! kaldı ki bu garibanlara ayda 500 TL bile zar zor kazanıc elde edilirler. bunu kendim 17 yıllık web & marketing tecrübelerimden.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.