YouTube'da Çökme Problemi Yaşandı

YouTube, dün akşam sunucu çökmesi nedeniyle bir saat kadar hizmet veremedi. Çökme saat 21:00 sularında gerçekleşti ve bağlanmaya çalışan kullanıcılar 500 Internal Server Error hatası aldılar.

YouTube'da Çökme Problemi Yaşandı

YouTube kuşkusuz şuan da dünyanın en fazla kullanılan video paylaşım platformu olarak dikkat çekmekte. Sürekli gündeme gelen YouTube, bu sefer de çökme raporu ile kullanıcıların gündemindeydi. Ünlü platformda bir süreliğine çökme problemi yaşandı.

YouTube platformunda yaşanan çökme problemi yalnızca Türkiye'de değil tüm dünya genelinde yaşandı. Siteye bağlanmaya çalışan insanlar 500 Internel Server Error yazısı ile karşılaştılar. Söz konusu problem dün akşam Türkiye saati ile 21:30 gibi başladı ve bir süre devam etti. Ardından yetkililer tarafından harekete geçilmesi ile problem ortadan kaldırıldı. Sunucu kaynaklı yaşanan problem nedeniyle bağlantı kurulamazken Türkiye'de YouTube platformuna ulaşamayan pek çok vatandaş ilk önce uygulamanın tamamen erişime kapatıldığını yani Türkiye'de yasaklandığını düşündüler. Ancak yaklaşık bir saatin ardından Türkiye'de de erişime açılmış olan YouTube, bugün de herhangi bir sunucu problemi olmadan aktifliğini sürdürüyor.

 

 

youtube erişim problemi youtube açılmıyor youtube yasaklandı mı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.