Youtube Üzerinde Despacito İle Alakalı Fırtına

Luis Fonsi ve de Daddy Yankee'nin Despacito ismine sahip olan şarkısı internet dünyasınında altını üstüne getirmeyi başardı.

Youtube Üzerinde Despacito İle Alakalı Fırtına

Luis Fonsi ve de Daddy Yankee'nin Despacito ismine sahip olan şarkısı internet dünyasınında altını üstüne getirmeyi başardı. Despacito şarkısının video klibi, YouTube platformu içerisinde kırılması çok zor bir izlenme sayısına kadar ulaştı.

Bu yaz aylarının hit şarkısı durumuna gelmeyi başaran Luis Fonsi ve de Daddy Yankee’nin beraber söyledikleri Despacito (Yavaşça) ismine sahip şarkı, tahmin edecek olduğunuz gibi internet üzerinde de ses getirmeyi başarmış bir halde. Despacito yalnızca en fazla dinlenen şarkı olmak ile kalmadı, YouTube platformu içerisinde de en fazla izlenen video olmayı başardı..

YouTube üzerinde 3 milyar taneden daha fazla görüntüleme almış olan Despacito'nun öncesinde, Wiz Khalifa’ya ait olan Hızlı ve Öfkeli 8  filminin sonunda bizleri etkilemeyi başarmış durumdaki See You Again adına sahip şarkısı 3 haftadan daha çok bir zaman zirvede kalmayı başarmıştı.

İspanyolca dilinde olan bu müzik videosu inanılamayacak izlenme sayısını ise 7 aydan daha az süre içerisinde elde edip çok önemli bir başarı göstermiş oldu. 12 Ocak tarihi içerisinde yayınlanmış olan video, günlük yaklaşık  olarak 15 milyon tane veyahut saniyede tam 170 defa izlendi. Despacito şarkısının Justin Bieber’lı  olan remix versiyonu da 500 milyon tane izlemeye yaklaşmış bir halde. Wiz Khalifa’nın da PSY’e ait fenomen şarkılarından Gangnam Style’ı zirveden etmiş olması ise tam 26 ay gibi bir zaman almış idi.

 

youtube despacito luis fonsi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.