Youtube Rekoru Taylor Swift Tarafından Kırıldı

YouTube platformu içerisinde izlenme rekorları kırmayı başaran videolar, genel olarak en popüler şarkıcıların yeni yayımlamış oldukları müzik kliplerinden oluyor.

Youtube Rekoru Taylor Swift Tarafından Kırıldı

YouTube platformu içerisinde izlenme rekorları kırmayı başaran videolar, genel olarak en popüler şarkıcıların yeni yayımlamış oldukları müzik kliplerinden oluyor. Bu durumun en güzel örneği şeklinde ise PSY - Gangnam Style ve de Luis Fonsi - Despacito şarkısını söylesek hiç bir şekilde yanlış olmaz. Bu bahsetmiş olduğumuz 2 tane video klipte 3 milyar  tane izlenme rakamını geride bırakmayı başarmıştı. Bugünkü son duruma bakıldığında ise Taylor Swift yeni bir YouTube rekorunu kırmayı başarmış oldu.

Taylor Swift, YouTube platformu içerisinde yayımlamış olduğu Look What You Made Me Do adına sahip olan video klibi ile  birlikte 24 saat içinde 31 milyon tane izlenme rakamını aşmış oldu. 24 saat içinde en fazla izlenen video olarak açıklanmış bulunan Look What You Made Me Do video klibi, Adele'nin 27 milyon tane izlenme almış bulunan Hello şarkısını geride bırakmayı başarıp tahtın yeni sahibi oldu.

Taylor Swift'e ait olan Look What You Made Me Do videosu ise an itibari ile 48 milyon tane izlenmeyi ulaşmış bir halde. Sosyal medyanın analistleri ise Taylor Swift'in bu video klibinin, Despacito'nun rekorunu önümüzdeki aylar içerisinde kıracak olduğunu açık bir şekilde belirtiyor. Sizce Taylor bu büyük rekoru da kırmayı başarabilir mi?

youtube taylow swift look what yoı made me do
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.