Youtube Platformu Kullanıcıları İçin Sürpriz Bir Yenilik Duyurdu

YouTube platformunun kullanıcıları için çok daha yeni ve de sürpriz bir özellik resmi bir şekilde kullanıma sunuldu. Pek çok hesaba dağıtılmaya başlanmış olan bu yeni özellik ile birlikte YouTube artık sosyal bir mecraya dönüşmeye başlıyor.

Youtube Platformu Kullanıcıları İçin Sürpriz Bir Yenilik Duyurdu

YouTube platformunun kullanıcıları için çok daha yeni ve  de sürpriz bir özellik resmi bir şekilde kullanıma sunuldu. Pek çok hesaba dağıtılmaya başlanmış olan bu yeni özellik ile birlikte YouTube  artık sosyal bir mecraya dönüşmeye başlıyor.

YouTube  aslında çok önemli bir platform ve de her geçtiğimiz gün değerini biraz daha katlamayı başarmakta. Platform üstünde yeni yeni kullanıma açılmış olan bu özellik ise sizin YouTube  ile ilgili deneyiminizi çok daha fazla kullanışlı duruma getirmeyi başarabilecek gibi görünmekte.

Sabah saatlerinde gelmiş olan yeni bir güncelleme ile beraber, artık YouTube hesabınız üstünde arkadaşlarınızla çok basit bir şekilde sohbet edebilecek ve  de yeni videolar ile ilgili tartışabileceksiniz. 

Uzun bir zamandır Gmail hesabı ile ilişkilendirilmiş olan YouTube video dışındaki etkileşime aslında çokta fazla izin vermemekte idi. Şimdi ise bahsi geçen bu durum tamamen değişmiş olacak. Tanıyor olabileceğiniz olan kişileri sizlere göstermekte bulunan YouTube, platform üstünde çeşitli arkadaşlıklar kurmanıza da bir imkan tanımış oluyor.

Telefon rehberi ve de davet bağlantısı yolu ile arkadaş listesi oluşturabilecek olduğunu bu yeni YouTube özelliği  ise şu anda herkese açık bir durumda olmasa bile önümüzdeki dönem içerisinde bütün kullanıcılara açılmış bir durumda olacak.

youtube gmail mesaj
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.