YouTube Live Mobil Beğenildi!

YouTube Live beğenildi. Yaklaşık 17 milyon kullanıcı kısa süre de YouTube Live'den canlı paylaşım yaptı.

YouTube Live Mobil Beğenildi!

 

Canlı yayın özelliğini aktif etme ve kullanıcılarına sunma akımına katılan YouTube beğenildi . Video paylaşım sitesi YouTube, daha önce sadece PC'lerde bulunan özelliğini akıllı telefonlara da taşıyınca kullanıcı sayısı arttı. 

Periscope ile başlayan ve ardından Facebook ile devam eden "live" özelliğine kayıtsız kalmayan YouTube, 5 yıl evvel kendisinin başlattığı ancak mobil cihazlar için aktif etme gereği duymadığı özelliğiyle milyonlarca yeni kullanıcı kazandı. Bir anlamda mecburen kullanıcılarına sunmak zorunda kaldığı uygulamadan beklediğinden daha fazla kullanıcı kazanan YouTube, artık canlı yayınlar için daha fazla yatırım planlıyor. 
"Live" özelliğiyle birlikte her türlü paylaşımı canlı olarak yayınlayan ve takipçilerine servis ederek bir çok sosyal medya kullanıcısının arz olgusuna taleple cevap veren YouTube, artık kullanıcılarının çok kolay bir şekilde canlı olarak paylaşım yapabilmelerini sağlıyor. 
Google'nin sahip olduğu YouTube, hiç bir alanda rakiplerinden geri kalmak istemediğini ve bu durumu da en iyi şekilde yapmayı amaçladığını da böylelikle rakiplerine göstermiş oldu. 
YouTube Live için kısa sürede yaklaşık 17 milyon kullanıcının tuşa bastığı ve canlı paylaşım yaptığı da gelen bilgiler arasında. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.