YouTube Canlı Yayın Abone Şartını Kaldırıyor

YouTube canlı yayın özelliği için yeni iddialar gündeme geliyor. Uygulama sürümünde sunulan abone şartı artık son mu bulunuyor. Uygulama üzeriinden doğrudan canlı yayın yapmak mümkün olacak mı?

YouTube Canlı Yayın Abone Şartını Kaldırıyor

Google uygulamaları için ardı ardına yeni adımlar atmaya başladı. Özellikle son dönemde tartışmalara konu olan YouTube ise en fazla güncelleme alan uygulamalarından biri oldu. Son olarak reklam sistemlerinde değişimler yaşanan YouTube uygulamasında kısa süre önce gece modu ve hemen ardından ise yeni abone sistemi özelliği gelmişti. Hem web üzerinden de hem uygulama olarak video platformları içerisinde en çok kullanılan platformlardan biri olan YouTube için güncellemelerinde bunlarla sınırlı kalmayacağı açıklandı. Yeni güncelleme sistemi ise YouTube canlı yayınları üzerine olacak. Henüz Google tarafından sunulmasa da kullanıcılar tarafından ortaya çıkarılan yeni sistemin özellikleri neler? Nasıl bir değişim söz konusu olacak?

YouTube Canlı Yayın İçin Abone Sorunu Bitiyor Mu?

Google tarafından açıklama yapılmasa da YouTube platformuna yakınlığıyla bilinen kaynaklar tarafından yapılan paylaşımlara göre YouTube’un uygulama sürümünün canlı yayın özelliği için kullanılan 1.000 abone şartının kaldırılması gündemde. Hatta ilk aşamalarda kullanıcıların birçoğunu abone sınırı olmadan canlı yayın yapabildikleri belirtiliyor.

Şimdiden abone limitlerinin düşürüldüğü ve kullanıma başladığı konusunda bilgiler verilirken konu hakkında doğrulama yapılmış değil. Doğrulama ne zaman yapılacak ya da Google iddiaları ne zaman cevaplayacak bunun hakkında bilgi bulunmuyor. Fakat YouTube canlı yayın sistemi için abone şartının değişmesi durumunda canlı yayınların artacağı düşüncesi hakim olmaya başladı.   

youtube youtube canlı yayın youtube uygulama canlı yayın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.