YGS'Ye Girecek Öğrencilere Ulaşım Ücretsiz!

12 Mart Pazar günü yurt genelinde ÖSYM tarafından düzenlenecek olan YGS sınavına katılacak olan öğrencilere Kayseri'den de destek geldi! Kayseri'de YGS'ye katılacak olan öğrenciler toplu taşım araçlarından ücretsiz faydalanacak. İşte detaylar.

YGS'Ye Girecek Öğrencilere Ulaşım Ücretsiz!

Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi ÖSYM tarafından 12 Mart Pazar sabahı yurt genelinde düzenlenecek olan YGS sınavlarında milyonlarca öğrenci yüksek öğretime geçiş için ter dökecek. Milyonlarca öğrencinin katılacağı ve üniversite seçiminde oldukça önemli yer teşkil eden YGS sınavı, Üniversite hayalini kuran milyonlarca gencin yanında ailelerinin de verdiği en önemli sınavlardan bir tanesi.

Yurt genelinde çeşitli kurum ve kuruluşların öğrencilere YGS sınavlarında başarı dilekleri ve öğrenciler yararına çeşitli uygulamalar da yaptığı bu günlerde Öğrencilere bir destek de Kayseri'den geldi. Kayseri Ulaşım tarafından yapılan duyuruya göre, 12 Mart Pazar günü YGS sınavına katılacak olan öğrenciler tramvay ve halk otobüslerinden gün boyunca ücretsiz faydalanabilecekler. 

Kayseri Ulaşım A.Ş. tarafından yapılan duyuruda şu ifadeler yer aldı : "Sayın yolcularımız, 12 Mart Pazar günü YGS sınavına katılacak öğrencilerimiz sınav giriş belgelerini görevlilere göstererek raylı sistem araçlarımızı ve otobüslerimizi ücretsiz olarak kullanabilecektir."

ücretsiz ulaşım YGS Kayseri kayseri haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.