Yeşim Salkım "Mis Gibi Kazıklar Yedim"

Sunuculuğunu Özge Uzun’un üstlendiği programa Yeşil Salkım konuk oldu. Salkım özel hayatı hakkında dikkat çekici şeyler söyledi.

Yeşim Salkım
Yeşim Salkım' şöyle konuştu:
 
“İlk boşandığımda herkese saldırmak istedim. Tabiki her boşanma acıdır. Adam gidiyor ve sen evde kalıyorsun, evde büyük bir sessizlik var. Anlatılamayan duygular, hisler var. Sessiz bir çığlık, sesli bir çığlığa dönüşüyor. 2002 senesinde aldatılarak boşanmış bir kadındım ben. Kadınlar dünyada birbirine dost gibi görünse de kesinlikle değiller. Bir kadının en büyük düşmanı başka bir kadın.
 
 
Yüksek lisansımı çocuk psikolojisi üzerinde yaptım. Biz çocuklarımızı pamuklar içinde büyütüyoruz amamalesef hayat öyle değil. O büyüyecek, üzülecek, kırılacak, ağlayacak ve öğrenecek.
 
"BİR GÜNLÜĞÜNE GELİYOR VE HAMİLE KALIYORUM"
 
Ada’yı doğurdum, rahmim alındı. Hakan’la kavga ediyoruz, geliyor bir günlüğüne ve hamile kalıyorum. Kalamıyordum öncesine kadar. İki çocuğumun babasına da çok aşık oldum.
 
"çok  kazık yedim"
 
Aldatıldım, en yakın dostum dediğim kişiler beni sırtımdan vurdu. Şahane bir hayatım oldu mis gibi kazıklar yedim. Hepsi ders oldu benim için. Evliliği çok istedim  ama beceremedim. Olmadı, kısmet böyleymiş demekki. Erkekliğin yüzde 90 kaçmaktır derler. Neyi kınarsan bu dünyadan yaşamadan ölmeyeceksin. Hakan’la ayrıldık ama neredeyse bizle yaşıyor. Dostuz, arkadaşız, utanmasam sevgilisini falan sorucam.
 
Mutlu olmasını istiyorum. Evde deli kadın gibi oluyorum. Hayatımda yaşadığım hiç bir şeyden pişman değilim. Yine bu adamları seçerdim, yine bunları yapardım ve bu dersleri alırdım."
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.